Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wywaliło mnie z brzuszka 😠
Mój chłopek roztropek cały do Sławka podobny. Ciekawe czy cos po mnie będzie miał?
Kiedys czytałam jakis artykuł Tatuskowi i tam było że niebieskoocy rodzice zawsze mają niebieskookie dziecko. Więc sobie zartuje że po tym pozna czy jego hehe:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak dziś babeczka od usg powiedziała Bartkowi, ze nosek i w ogóle cała buźka tatusia, to tatuś miał takiego banana na gębie, ze hej :laugh: :laugh:
a dodatkowo pani doktor ma ten sam termin co ja i moze będziemy razem po korytarzach smigać bo w tym samym szpitalu mamy rodzić 🙂
albo Agatta na ciebie trafi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no to Bartek musial byc mega szczesliwy 🙂
ja juz sie nie moge doczekac do swojego usg ...
( mam za tydzien w czwartek 🤪 )
ale nie bede miala okazji poznac Pani Doktor 😉 bo chyba pojde do tego goscia co wszystkie wazne usg mi robil ...
juz jakies takie zaufanie mam do niego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie, jak wszystkie ci robił to idź do niego.
ja robiłam u niej wszystkie 🙂
dziewczyny, wy też tak macie, ze jak nieraz bobas się wierci to aż można usłyszeć jak woda przepłynie - takiewiecie bąbelki czy coś takiego?
bo mi zdarzyło sie juz kilka razy usłyszeć coś takiego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że tu się działo przede wszystkim Aaron miał sesję oraz jego stołówka, Anka pokaż gołe hihi o syna masz pieknego

kołyski, łóżeczka i szmatki piękne

Bogusia ale pieknie wyglądałaś ?

a mnie dzisiaj w kwiaciarni dwie kobiety przekonywały, że jestem taka ładna że napewno będzie syn, na to ja " ładnie wyglądam to proszę sobie wyobrazić jaka byłam piekna pzred zajściem w ciąże" widok niesamowity 🙂

u teścia na imieninach znośne, aczkolwiek męcząco, w pewnym momencie wszyscy na mnie wsiedli i dupili o porodzie, a my z michałem kopalismy się pod stołem, a najlepsze pytanie Sylwusi, czujesz że będziesz miała pokarm mnie rozwaliło

laseczki jutro sprawdzę czy was wszystkie mam na nk ewentualnie zapraszam, a teraz spadam pod prysznic i do męża, bo już kurwuje że wy jesteście ważniejsze od niego, bo jak wpadłam do domu to od razu do kompa mnie przyssało

buźka do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... mi nic nie bulgocze ...
ale jak wstalam dzisiaj w nocy to przy chodzeniu strzelalo mi cos w biodrach ... no po prostu koszmar 🥴
... ale cale szczescie dzisiaj juz jest ok ...

Sztunia trzeba bylo pod stolem z kopa szwagierke pociagnac ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...