Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a propos staników do karmienia.
oststnio byłam w auchan i kupiłam stanik za 13 złotych były czarne i białe.
nawet, nawet. mięciutkie i całkiem leżą.
cyknę później fotkę to wam wkleję.
cyknę na sobie moze to będzie lepiej widać.
nawet sie zastanawiam czy jeszcze jednego nie nabyć.
kupowałam go jakiś tydzień temu wiec może jeszcze są w auchanach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no własnmie ja tez sie boje ze zły rozmiar zakupie, bo wiadomo. najlepiej na cyckach sprawdzic czysie dobrze bedzie nosic... ale chyba zaryzyuje na allegro bo auchana to ja w poblizu nie mam 😞

nawet nie mAM zielonego pojecia gdzie moze byc najblizszy....

koło Kielc jest jakiś???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... polozna nam mowila, ze czasami o 3 rozmiary moze sie cycek powiekszyc w trakcie nawalu 🤪 wiec ja zupelnie nie wiem jaki rozmiar kupic ... te do karmienia wizualnie sa dla mnie fatalne ... najchetniej w ogole bym takiego brzydala nie kupowala ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam sportowy, ale ma szwy dokładnie na sutku i gryzie, jak cholera...więc noszę na lewej stronie i jest ok. potrzeba matką wynalazku, nie? 😉 a na tych zajęciach o karmieniu cycem babka powiedziała, że podstawą jest, żeby od dołu dobrze trzymał - wtedy cycki nie obwisną, no i ramiączka w miarę szerokie też.
A cycnik do karmienia to kupię chyba po porodzie, bo diabli wiedzą ile mi jeszcze przybędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello lachony 😁

bylam dzis w pracy i mnie ocenili ze nie wygladam jakbym miala za miesiac rodzic, szwagierka stwierdzila ze urodze jeszcze w marcu- a niech jej sie sprawdzi, bylabym za 😁, no i podobno brzuch mi sie juz opuscil 🤔
dziwne 😮

mezulek kabine czysci, a ja netuje, no ale mial to zrobic dokladnie 8 dni temu i jakos mu zeszlo, wiec nie jest taki cacy :P
a pozniej poodkurza i powyciera podlogi 😁
w nagrode moze cos dostanie 😉 🤪

te staniki do karmienia to sie rozciagaja bo sa z bawelny, wiec mysle ze ten rozmiar mi starczy co mam, ewentulanie poprosze mame to mi kupi rozmiar wiekszy, jak najdzie taka potrzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia, no może trochę 😉

a jakie były najdziwniejsze zestawy jakie zjadłyście ze smakiem?

ja się pochwalę (chociaż chyba nie ma czym 😉 ), że jadłam ogórka kiszonego maczanego w jogurcie toffi...(oj, chyba już to pisałam... 🤔 ?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez dzis spotkałam kolezanke z byłej pracy,stara plotkara a ze dostrzegla brzuch (wreszcie sie doczekałam ze widac, w 8mscu he he) to zagadała i oblukała mnie od góry do dołu,pytala co bedzie,ja ze dziewczynka a ona:eee to ładnie wyglądasz i nawet nic nie przytyłaś"...pewnie teraz puści w świat swe opinie ehhhh te babki życzliwe...ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...