Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czołem Kluski pod stołem 😉

a ja jakoś apetytu nie mam ostatnio, jem normalnie...chociaż małż twierdzi, że zawsze złapię michę, gdzie akurat jest więcej 😉 😁 :laugh:

Ilona niezły golas 😉

Basik fajnie, że wszystko z Oliwką ok 🙂

asienka mi też cała szyja porosła włókniakami...no nic, po porodzie pójdę do kosmetyczki usunąć...

Emilka no słodkie to jest 🙂

kurde, jakoś nie mam jeszcze kłopotu z obcinaniem pazurków u nóg 🤔

aleście się dzisiaj rozpisały!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kapusniak się robi 🙂
na świńskich ogonach 🤪 ja je obgryzam ,a remik ze mną 🤪 lubicie mnie jeszcze? 😁 😁:laugh:

Pomarańcze mi w ciązy wcale nie smakują 🤔
ale za to kiwi mniam mogłabym jesc tonami,i te zielone jabłka 🙂
ozdoba super,remik tez miał takie 🙂
dziecko fajnie wodzi wzrokiem za nimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka ja też się przymierzałam do zakupu takiej pianki, na razie czekam aż mąż łaskawie poprzestawia te cholerne meble i wtedy zerknę czego brakuje. Męża masz super, widać że coś działa, mój ma mini przebłyski po np. moim kilkudniowym marudzeniu. Jak się wku**ię, to sama te meble poprzestawiam, ale wtedy to bankowo urodzę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapi śpi chyba jeszcze z Mężusiem...chyba jej wynagradzał to że była na imprezie była 😉

Iskierka ja uwielbiam świńskie nóżki,golonkę i takie tam 🙂 nawet uszy świńskie uwielbiam 🙂 aaa...nie zapomne jeszcze dodoać że kocham krupnik gotowany na kurzych rapetkach które potem obgryzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra pisze o ogonkach a ja o nóżkach 🙂 ale my to tak się dogadujemy 🙂 jak piszemy na gg 🙂 do dziś mnie rozwala tekst Iskry jak mi napisała że ona cyjanku nie lubi :laugh: :laugh: :laugh: pomylił jej się cyjanek z cynamonem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja osobiscie nie lubie takich rarytasow:P
kurtka byla fajna to i ozdoby bajeranckie a ja to jakas lewa jestem bo jakos nie przepadam za kubusiem puchatkiem choc dzieci sie nim zachwycaja, nietylko dzieci 😉 nie kupuje ubranek z zadnymi misiowymi elementami,choc najbardziej z calej tej bajki to prosiaczka i klapiego lubie ale kubus hm niekoniecznie ale pewnie dziecko jeszcze mi to wypomni, oj pomarancze to ja tonami moglabym jesc ale w mojej biedronce wczoraj nie bylo 😠 ide obiada mezowi szykowac bo sie meldowal telefonicznie ze zaraz bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobryyyyy.
jeszcze was nie czytałam bo dopiero wróciłam z usg i wszystko jest git.
jedyne co nie wyszło to nie udało sie nagrać płyty bo akurat zepsuła się nagrywara i nawet nie zapamiętał badania więc mam tylko papierowe fotki 😞
ale nie to przeciez najważniejsze.
liczy sie to, ze z badania wszystko ok, jaja jak dzwonki prezentował standardowo a buzię chował.
udało sie go jednak lekko wkurzyć i pokazał na chwilę pyska 😉
w sumie to mogę sobie na niego patrzeć codziennie na zywca bo czysty tatuś, jak to powiedziała pani doktor od dołu do góry :laugh: :laugh:
później wkleję jakoś fotki tylko muszę pokombinować z tymi slajdami 😎 😁
życze miłego dnia i wracam do 25-cio stronicowej lektury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka no to gites, niebawem królewicza na zywo zobaczysz 🙂

no ja też nie jadam takich rzeczy łapek kurzych, mózgów,
żoładków, nerek, jakoś mnie to przeraża

i nie lubie cyjanku 🙂 hahaha

Franek co naszą Anitkę stresujesz- przysyłam moc na wyzdrowienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już nic nie kumam. Według brzuszka jestem w 35 tc, według lekarza w 36 tc, a według suwaczka w 37 tc... :laugh: i bądź tu mądra 🙂

Zaraz wybieram się na wizytę. Już nie mogę doczekać.

Miłego popołudnia łakomczuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak samo jak u mnie z tymi tygodniami. wg OM i terminu na marzec to mam 37 tydzień ale kto to wie. Tylko młody w brzuchu hehe

Ale mam wkurwa. Brat mi jakos sava z simsów skasował. Odinstalowałam je. Nie bede się meczyć znów tyle godzin. Nieżyje gnojek już 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...