Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilona z tymi rozcieciami to jest niebezpiecznie, kolezanka teraz jak rodzila na obchodzie nogi rozkracza wokol stoja doktory i pielegniarki a jej dwa cyce wypelzly przez te dziurki, moze to zalezy od biustu no i fasonu pizamki 🙂
ja dla swietego spokoju zakupilam sobie takie na guziki ale wiadomo kazda z nas jest inna i rozne rzeczy nam sie podobaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Głupi sen miałam. Śniło mi się że się wazyłam ale zamiast wagi były dwa metalowe wiadra z woda do których trzeba było włożyć stopy i wtedy pokazywało kilogramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałam fajne pizamy w sklepach z vienetta secret. Mają pod kątem takie guziczki rozpinane. Ja mam taka koszule. A nie są wcale dla karmiących. Iskra napewno ci znajdzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moda.allegro.pl/item942503249_pizama_na_ciaze_i_do_karmienia_m_dobranocka.html
jest coś takiego i niby rozcięcia zakryte tylko trochę droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę mieć rozcięcia bo tam delikatnie cycka wyciągne a jak na guziki to trzeba rozpinać i całego wyjąć a ja mam dylemat bo nie chce by teściowa stała i patrzyła.To moje cycki,moje dziecko i nie ma gapienia się jak karmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://alles.pl/sklep//produkty/mamabyalles/koszulkasweetcotton02ii_179.php
Ja mam taka koszulkę. Jest fajna bo na dekolcie są gumki i wystarczy odsunąć i cyc na wieszchu. Wychdzi tylko mi cycek jak leżę na którymś boku, ale akurat to sie Tatuskowi podobało hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik ty mnie nie strasz. Aż z tego wszystkiego zamówiłam reszte rzeczy na allegro i to jak nigdy kurierem żeby się spakować do końca tygodnia hehe

Ilona to wygonic teściową. Jak chce sie na cycki pogapic to niech sobie private włączy. Ja jak bede karmic to nikogo w pokoju ma nie być. Ewentualnie tatusko. Reszta szarańczy won. Nikt sie na nasze melony patrzec nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej to taką koszulkę dostać z piżamą gorzej. Jeszcze nie widziałam, ale koszule z rozcięciami i panelem dodatkowym zasłaniającym co by cyc nie wyskoczyl nie proszony to od groma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopiero teraz widze cene. Złóżci zamówienie z okazji narodzin dziecka. Może się ktos w rodzinie da namówić. Ciężarnym się nie odmawia. Ja swoja dostałam w prezencie ślubnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia dajesz jeszcze radę obcinać paznokcie u stóp?! Ja ostatnio takie kombinacje odstawiałam, że głowa mała a i tak nic mi z tego nie wychodziło 🙂 Czuję się jak taka nieporadna klucha ☺️ Nigdy nie pomyślałabym, że będę zazdrościć innym kobietom, że mogą sobie śmigać w jeansach- ja jestem skazana tylko na dresy 😞 Schylać się nie mogę przez brzuchol, jak przebudzę się w nocy i odwracam się na drugi bok to mało nie umrę tak bolą mnie nogi (bo cierpną) 😠 To te przykre strony, ale generalnie nie powinnam narzekać, bo dobrze znoszę ciążę 🙂 Tylko kurczę ja jestem przyzwyczajona, że wszędzie wlezę, wszystko zrobię, a teraz ani dźwigać, ani normalnie wstać, ani się schylić- i ciągłe pytania wszystkiech naokoło- kiedy rodzisz, co będziesz mieć, boisz się??

No, ponarzekałam i już mi trochę lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się pochlastam 🙂 chyba Mężulka namówię na wyjazd do legnicy do sklepu tam były pidżamy ale nie pamiętam jakie 🤔 ja nie chce pidżamy w prezencie...jestem wredna i wybredna mi się daje kase 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pamietam,jak w lesie na ławce młodego karmiłam i facet o mało w drzewo nie wlazł 😁pisałam wam to 🙂
w domu karmiłam przy rodzicach,ale zawsze tak pieluszke położyłam,że nie było mi wcale cycka widac,tak samo jak karmiłam na spacerze latem.
Nic kompletnie nie było widac,wyglądało tak jakbym tuliła dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia widziałam te pidżamki tylko zastanawiam się jaki one mają materiał czy czasem nie są te sztuczne co w nich się szybciej ciało poci i śmierdzi 🙂 ale jestem maruda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie zaraz uszyje 🙂

ja jak paznokcie obcinam u nóg to opieram nogę o kibelek i stawiam ją tak bardziej obok brzucha i jakoś idzie 🙂 ale wyczyn niesamowity 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...