Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bogusia my w szpitalu mamy mieć swoje szmatki, więc zabieram 3 bodziaki i 2 spioszki, pajacyka, 2 pary skarpetek, niedrapki i 3 czapeczki, szykuje w domu ewentualnie szmateksy żeby Michał dowiózł.

A na wyjście zależy od pogody:
zimno, mróz, zadyma, mam kombinezon po siostrzenicy, czeka na strychu w razie W mama pierze
cieplej, to body, pajacyk i na to mam taki pajacyk na 62 z miśka z podszewką
+15 wypasione sztruksy i bluza z kapturem (marzenie)

oczywiście do każdego zestawu kocyk, ten sam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłam 🤪

Mała waży 2181g 🙂
Pozowała nam dzisiaj dzielnie do zdjęć 🙂 nawet w nosie grzebała 🙂 ale nie chciała pokazać serduszka i jeśli za trzy tygodnie się nie obróci to jedziemy do Wrocławia zbadać je innym lepszym sprzętem który jest wykorzystywany do badań wad serca u płodu.Z naszym wsio dobrze ale lekarz chce być pewien na 100% i musi je obejrzeć 😉 W sobotę idziemy oglądać oddział może na jakis darmowy poród się załapiemy 😉 :P

Wstawiam zdjęcie mojej Bulinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenka [img size=363]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/images_DSC05488_zmniejszacz_pl_4135.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedzone.
Ja też mam jeszcze trochę do kupienia. Trochę dzisiaj zamówiłam na allegro. Jest znacznie taniej niż w sklepie. Byłam wczoraj i sobie porównałam pare przedmiotów. Niektóre rzeczy to nawet dwukrotnie droższe są i dużo niestety zależy od miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!!!!

KLAPI super,ze wszystko ok.
No juz wszystkie powoli zblizamy sie do mety wiec tylko czekac jak porody sie posypia 😁

ILONA dzidzia slodziutka!!!

Ja tez po wizycie,lozysko sie podnioslo a dzidzius lezy glowka w dol wiec bede rodzic naturalnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...