Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień dobry kuleczki
Dzisiaj u mnie cacy. Już się uspokojiłam do końca. A nawet jak zacznę rodzić - trudno nie powstrzymam tego. W chwili obecnej nawet się nie boję porodu. Jestem dziwnie spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia dobrze, ze stres Ci odpuscil ... no, ale to prawda ... w 36 tyg to juz Dzidzia jest bezpieczna wiec smialo mozna rodzic ... za chwile wszystkie bedziemy z dnia na dzien jakies nowe Bobasy na swiecie przyjmowac 😉

... a ja tez dzisiaj jeszcze SR - ostatnie zajecia i dobrze ...
bo juz mi sie nie chce tam chodzic ... niby wszystko fajnie, pieknie, ale te 3 godz zajec od godz. 17 do 20 to jednak jest dlugo i wychodzac ze szkoly jestem juz totalnie padnieta i nic mi sie nie chce ...
ale ide bo dyplom chyba dzis dostaniemy heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam juz wczesniej na tylku, ale teraz patrze, ze mam na nogach ... z przodu 🤢
no nic ... trzeba bedzie sie do czlowieka doprowadzic, ale to juz po porodzie ...

a teraz lece Babki ... bo musze 🤨
wpadne pozniej ...
narazka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocilam z apteki, kolejna stowka poszla sobie z portfela 🙂 rzeczywiscie na spiryt trzeba miec recepte wiec albo kupie cwiartke w spozywczaku albo na nastepnej wizycie poprosze gina o recepte. zakupilam sobie sexy majtaski wysokie i niskie w paczce , nawet rozowe w blekitne paseczki dostalam moze meza nimi dzis pokusze:P :laugh: 🤪
ale u mnie wygwizdowek za oknem wieje strasznym chlodem mimo slonca 😠
agata nie panikuj, celulit jest fajny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy wy kupujecie juz butelke i smoka dla dzidziusiow czy dopiero w praniu wyjdzie czy potrzebujecie? i mam jeszcze pytanie co dla dziecka jeszcze kupujecie jakies herbatki koperkowe czy cus, bo ja narazie nie bralam pod uwage takich rzeczy bo nastawiam sie tylko na cyca i nie wiem co takiemu malemu dziecku jest do szczescia jeszcze potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi babcia radzi abym kupiła kminek na kolki. Mam narazie herbatkę rumiankową i trochę koperku ale to dostałam i nie wiem czy sie przyda. Butelkę mam w komplecie z laktatorem więc mi chyba ta najmniejsza narazie wystarczy. Nie chce za dużo kupować bo później nie będę uzywać jak zwykle hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale kurcze wam dziewczynki zazdroszcze juz za miesiac bedziecie mialy swoje malenstwa w swoich ramionach 🙂 a ja jestem dopiero na półmetku . .. . jeszcze długa droga przed nami . . . gdzie tam lipiec. .. Powodzenia wam zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja butelke kupilam,laktatora narazie niemam bo niewiem czy dam rade karmic piersia chociaz bardzo bym chciala 🙂

justi5 - zobaczysz zleci, mysmy tez ostatnio wspominaly jak to bylo na polmetku a teraz widzisz zaczniemy sie powoli rozpakowywac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi co Ty opowiadasz, ta droga jest bardzo krociutka, zleci jak nie wiem co, my same juz nie mozemy w to uwierzyc ze to tuz tuz a dopiero co sie podniecalysmy polowkowym usg a tu juz trzeba sie pakowac coby w szpitalu sie rozpakowac 🙂
laktakor dostalam ale do szpitala nic nie biore, jak cos to maz mi podwiezie, zobaczymy jak cycuchy sie zachowaja 🙂 wczoraj kolezanka mi doradzila zebym juz sutki sobie draznila, zeby je przyzwyczajac coby sterczace byly ☺️
a butelke to chyba lovi canpol zakupie albo tommy teappy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki kluseczki.
dopiero co sie ogarnęłam i odpaliłąm sprzęta.
kciukasy za wizyty, gratulacje juz tych odbytych i uff, ze zeszły stresiki.
ycd też chętnie pooglądam bo lubie.
cellulit - tak się z nim zzyłam, ze jesteśmy ze sobą już kilka lat :laugh: :laugh: :laugh: i to chyba miłość do grobowej deski bęzie zwłaszcza, ze rozreklamował sie juz na każdej partii mojego ciała 🥴
macierzyński to jakoś nawet wcześniej przed porodem (2 tyg.) można rozpocząć coś mi się takiego o uszy obiło ale przecież szkoda marnować czasu.
mysle, ze jeśli bobik urodzi się w trakcie L4 to jakoś z automatu przechodzimy na macierzyński tylko trzeba zgłosić to w zus albo pracodawcy.
tu monia mogłaby nas wesprzeć wiedzą. 🙂
wczoraj pomyslałam o koszu lub kołysce dla małego i 2 darmoszki spadły mi z nieba.
2 różne koleżanki same z siebie zapytały mnie czy chciałabym moze kosz i kołyskę za darmoszkę.
nie odmówiłam i teraz mam wybór :laugh: :laugh: :laugh:
zaczynam myśleć o "szóstce" w totka 😉
zwłaszcza, zę znów znalazłam banknot na ulicy 🙂 🙂
buziaki, kciukasy i w ogóle dużo pozytywów na ten dzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej wróciła,byłam w castoramie z ojcem,kupiłam sobie nowego kaktusa,ja zwariuje mam fioła na ich punkcie 🙂)

Ja laktator biore do szpitala,przy Remiku mi sie przydał,i wiadomo butelke tez.
Co do kolek Remik miał może ze dwie czy trzy kolki ale wykupilismy całą apteke cudów na kolki i dopiero esputikan i bobotick pomógł,każde dziecko jest inne i inny lek mu pomoże.
Recepte na spirytus dostaniecie przy wypisie ze szpitala.
A teraz idę smażyć dzwonki z łososia,frytki i do tego bedzie kapusta kiszona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...