Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widzę że temat w sam raz dla mnie;
moje zadanie nr 1 na dzisiaj - prasowanie ciuszków maluszka
zadanie nr 2 - znalezienie koszuli/piżamy do karmienia.
Ale nie wiem czy uda się coś fajnego i dobrego zakupić przez internet bez dotykania i przymierzania. Też jestem wybredna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja szybciej wybrałam suknie ślubną niż tą pidżame. Zobaczyłam i wiedziałam że to taaa...a pidżame widzę i nie wiem czy ją chce napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mma dokladnia taka :
http://www.allegro.pl/item942344829_muzzy_koszula_nocna_rozpinana_do_karmienia_dblue_l.html
i taka tylko w zieleni
http://www.allegro.pl/item931168355_koszula_vienetta_secret_kwiatki_rozmiar_l.html
najchetniej to zakupilabym sobie gacie i koszulke,ale jak w majtkach w szpitalu nie mozna byc to tym bardziej nie bedzie mi wygodnie zdejmowac spodni na ogledziny itp.
ilonka ja tez tak mam boje sie tego jak wroce do domu i beda czekac rodzcie i tescie i beda sie gapic jak ja sobie radze z karmieniem i ze wszystkim innym, ja to podejrzewam ze bede wypraszac wszystkich na karmienie 🙂 tzn tesciow:P mowie wam jak ja sie tego boje jak moja tesciowa wskoczy na obroty i bedzie sie udzielac latac fruwac itp kolo mojego dzieciatka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrzucę zdjęcie, ale to jak wróci mój ukochany, bo jak już pisałam, jak robię sobie zdjęcie sama to nie mieszczę się w kadrze 😎

A wogóle Mariusza wyrąbali teraz na inny dział w pracy i robi na 3 zmiany od tego tygodnia, masakra, teraz ma jeszcze ranki a już w przyszłym tyg nocki- nie wiem jak ja będę spać, bo bez niego już nie potrafię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ja mam tak samo.Wczoraj moja teściowa do mnie dzwoni przy swoich koleżankach z pracy i mówi ciesząc się w głos to kiedy wy to dziecko spłodziliście bo na pewno nie w sierpniu tylko w lipcu i się cieszy z tymi koleżankami...jakby miało to jakieś znaczenie.Durna baba niby pracuje jako pielęgniarka a nie wiem że ciąże liczy się od ostatniej miesiączki.Myślałam że mnie szlak trafi aż mi się nogi trzęsły nawet nie wiedziałam co jej powiedzieć 😮 pierwszy raz mnie zamurowało jakby to miało jakieś znaczenie kiedy małą zrobiliśmy.Bzykaliśmy się jak króliki to się zrobiła 😉 Najbardziej mnie wkurza to że ona takie rzeczy przy koleżankach w pracy gada. Wieczorem była druga akcja...zamawiamy rzeczy na allegro i mówię do Jacka że w sklepie trzeba kupić spirytus ale są tylko duże procę ty i będzie musiał rozrobić a ona na to że taki nierozrobiony też może być to jej powiedziałam że nie bo ma być 70% i już a ona wielce obrażona wy to wszytsko wiecie najlepiej. Z piżamami też mnie wkurzyła bo mówi do mnie po co Ci tyle piżam jedna wystarczy bo cały czas w niej chodzić nie bede i kup w sklepie a ja mówie że nie dam za piżame 70zł i muszę mieć kilka bo się pocę i potzrebuje na zmianę. Wkurwia mnie ta baba strasznie...wtrąca się w rozmowę miedzy mnie i Jacka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ilonka współczuję ci, uciekajcie od niej jak najszybciej 🙂

za to mój cudowny teść ma dzisiaj imieniny i idziemy do nich na obiad 🙂 trzeba mu jakiegoś kwiatka zakupić. Teściów to ja nawet trawię, mają odchyły ale wydaje mi się że nie jest najgorzej, ja mam dosyć znaczący problem z zoną Michała brata, to jest ścierwojad, najmądrzejsza na świecie dupna pani, a słomisko z butów wystaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka jamam plan,jak będzie się gapiła to jej sikniesz mlekiem po oczach i wiecej nie przyjdzie 😁 😁 😁

jak sie pyta po co ci tyle,powiedz po jajco!twoja spraw i tyle.
Dzieki Bogu z moją widuje sie tylko w niedziele i jak jej cos opowiadam ze cos kupilismy to ona apo co wam to ,a ja mowie zawsze wiesz moze sie przyda a jak nie to postawie i bede podziwiała 😁
Na pytanie po co nam 2 dziecko odpowiedziałam ,ze tak dla kolekcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka tesciowa zadala wam pytanie po co wam drugie dziecko??!!o rany no to rzeczywiscie fajnie. ja moich tez znosze ale mam taki glupi charakter ze jestem zosia samosia i boje sie jak bede reagowac jak tesciowa bedzie nasze dziecko calowala dotykala piescila itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka a tak się da?? :laugh:
Zapytam jej jeszcze czy chce się napić 🙂 skoro tak się gapi.

Sztunia byliśmy już w banku pytać się o kredyt na mieszkanie i mamy szanse go dostać ale kurcze boję się trochę teraz w niego pakować skoro ostatnie pieniążki z macierzyńskiego dostane w listopadzie a potem nam zostanie goła wypłata Jacka 😞

odkładamy na konto oszczędnościowe jakieś pieniążki by mieć zabezpieczenie.Bo Jacek wie że ja to tak ostatnimi resztkami sił ciągnę. Zobaczymy co to będzie jak się dziecko urodzi najwyżej pójdziemy na wynajem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka widzę ze mamy te same charakterki 🙂

Jak moja teściowa mówi że ona dziecka nie dotknie bo ja jej nie dam to się cieszę 🙂 dobrze że wie co myślę na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał:
Iskierka a tak się da?? :laugh:
Zapytam jej jeszcze czy chce się napić 🙂 skoro tak się gapi.
.



heheeh pamietam jak miałam nawał pokarmu i poszłam się kąpać i tylko zaczęła woda ciepła leciec na cyce to samo mleko leciało ciurkiem normalnie!! 😁
A kawe pije???zaproponuj jej do kawy mleczko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moi teściowie też są zdania że jedno wytarczy, bo dziecko to przecież bardzo drogo kosztuje takie myslenie wpoiła im ta Sylwusia, to się zdziwią

🙃 🙃 właśnie znalazłam starą płytę, sety pościągane albo grane przez kumpla, płyta nosi tytuł" techniaweczka jak pizda" wspomnienia odżyły, ależ bym poskakała a tu tylko główką macham. A Maja ma rewolucję takich dźwięków chciałam jej zaoszczędzić no ale się nie da 🙂 :P :P :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze ze moja tesciowa daleko przynajmniej nie mam na co narzekac :laugh: :laugh: , po porodzie bede sama z dzieckiem i sie nim naciesze za wsze czasy a jak przyjada dziadkowie w odwiedziny moze to wtedy dam tak tylko na chwile potrzymac niunke nasza ja tez jestem zazdrosna ze ktos ja moze inny dotykac i bede sie bała dawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka moze masz pasozyta?:P bo siedzimy w domu nie mamy konkretnego zajecia i ja tez osobiscie non stop cos podjadam 🤢
ilonka to twoja chociaz tak mowi a moja milczy bo pewnie uwaza ze ja taka swietna synowa jestem i oczekuje pomocy:laugh:
sztunia no to fajna plytka fajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...