Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobranoc Kuleczki
I pytanie na jutro, czy kupujecie sól fizjologiczną do przemywania oczek? Ja sie zastanawiam, bo jutro ruszam do apteki po herbatkę i maść na hemoroidy bo po porodzie pojawiaja sie podobno wysiłkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, niedawno wróciłam do domu i dopiero teraz doczytałam;
Aaronek - super gościu! 🤪
Bogusia - wyglądałaś ślicznie 😆

Byliśmy na naukach masażu Shiatsu (coby mi małżonek w bólu porodowym ulżył fachowo :P ) Serdecznie polecam!

Nogi mam już przestrasznie spuchnięte, po naciśnięciu długo wraca do stanu wyjściowego no i do tego zmierzyłam sobie ciśnienie i się dobiłam: 149/93!
Trochę poleżałam i spadło; nie jadę do szpitala (a już była taka opcja) 😞

Mam od męża bezwzględny nakaz leżenia z nogami w górze

Pisałyście o tempie tycia; niestety ja was biję na głowę: w ciągu 2 tygodni przytyłam 4 kg... 🤔 Mam nadzieję że to te obrzęki a nie tylko tłuszcz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia ja już mam, dostałam w paczce od mamy, tak samo jakiś nadmanganian potasu, co się podobno do kąpieli na początku wrzuca, żeby wodę odkazić 🤔

pogadałam z kumpelą 40min, dzwoniła z Pl z komóry, więc nie wiem, ile zapłaci 🤪 mam nadzieję, że nie będzie dramatu 🤢

JoZo jakby się dało, żeby Twój mąż nauczył naszych to by było ekstra 🙂 trzymam kciuki, żeby ciśnienie spadło...

co do tycia to ja na swoje szczęście nie wchodzę na wagę, szklana jest i mogłaby pęknąć...

a teraz wracam do filmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już też niestety nie śpię (od 6 🤨 )
Może w dzień nadrobię 😉

Wczorajsze atrakcje uzupełniły mroczki przed oczami z ponownym wzrostem ciśnienia, ale już teraz jest jak najbardziej w normie.

Zabieram się za prasowanie; wczoraj nie skończyłam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadgoniłam i z krzesła spadłam. Tematy boskie, gazy, wybielanie dupy, robale :P
Ania tak pipa ma robale, do tego może mieć spory kamień na zębach bądź jakieś zapalenie, dlatego wali. Aaron przystojniak.
Jak tak czytałam o tym, co ma swędzieć co by mleko było, to zaczęłam się po całym ciele drapać, więc mam dylemat jak to zinterpretować :P
U mnie ze wstawaniem ostatnio punkt 6, sik ewentualnie pryk i juz spać nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak mi się jeszcze przypomniało o stanikach do karmienia. Nie wiem czy te promocje 2 szt. za 25 zł, to jakiś chinol nie jest, ja kupiłam z firmy LINAISE i jestem bardzo zadowolona, grube, miękkie i mnie nie drapią.
Tu macie linki (ten drugi ma większy wybór, ale też inne firmy w tym pewnie jakieś chińczyki, więc zwróćcie na to uwagę)
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4645222
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1858949
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja na forum publicznym muszę pochwalić mojego męża, że sam z siebie (czyt. bez mojego marudzenia) poprzestawiał meble i posprzątał trochę, więc jesteśmy krok do przodu i liczę, że w weekend pokoik dla małej będzie skończony 🙂 Chyba odzyskuję chłopa, bo wychodząc do pracy głowy nie zapomniał 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dzisiaj zimowo i bialo 🙂
jak ja was uwielbiam czytac:laugh: :laugh: :laugh: normalnie jajcary jestescie niesamowite te posty komentarze spontaniczne odpowiedzi ubaw po pachy 🙂 🙂 🙂
bogusia bajerancko wygladalas na swoim slubie, bardzo ladnie, co do odkurzacza mam zelmera meteor 2 1600w i jestem zadowolona, coprawda mieszkanie cale mam w plytkach i panelach wiec za duzo sily do dwoch dywanikow mi nie trzeba 🙂 sol sol no tak zapomnialam o tym, a jeszcze nie mam gruchy do nosa ani zadnego innego sprzetu a ten podlaczany pod odkurzacz ponoc najskuteczniejszy ale jak dla mnie porazka z odkurzaczem do noska dziecka podchodzic, brakuje mi jeszcze termometra i szczoteczki do wlosow, paniw sklepie mowila zeby sie wstrzymac bo jak dziecko ma malo wlosow to poleca szczotke z naturalnego wlosia a jak ma duzo wlosow to odpowiednia jest juz taka ostrzejsza szczota.
my z mezem ostatnio wstajemy regularnie o 6 chwilke pogadamy i o 6/30 jestesmy juz na nogach 🙂 mieszkam kolo kosciola wiec o 6 "gdy poranne wstaja zorza.....lalalala"wiec same rozumiecie, ksiadz spac nie pozwala. tradycyjnie rano moj maz lapie mnie za powieki podnosi do gory i pyta mamusiu spisz jeszcze? poczym dzis mnie rozbroil i mowi kurde jeszcze niecale 2 latka i nasz adas bedzie do ciebie mowil mamusiu jak to fajnie brzmi, i pyta sie czy jakby teraz juz sie urodzil to bylby bezpieczny, mowie ze tak wiec przystawil sie do brzucha i mowi adasiu synku wylaz juz.ach ten moj facet jak ja wytrzymam z dwoma takimi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...