Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab czyli my zdechlaczki jestesmy, trzymam kciukasy

moim zdaniem irygatora w połogu chyba sie nie używa, przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam, tylko przemywa się pipuchę.
Ważne żeby płyn miał certyfikat że jest bezpieczny i żeby w pipoche nas nie szczypał, na SR mówiły zeby najlepiej uzyac tego co sie uzywało wczesniej bo przyzwyczajone jestesmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w sobotę oglądnąć porodówkę...fajnie tam tak cicho 😉 chyba będę pierwszą co ten spokój przerwie 🙂 sala porodowa jest od razu z wanną więc mogę siedzieć cały czas w wannie 🙂 tylko przeraziło mnie to łóżko do rodzenia bo ja to bym wolała w kucki a nie pod górkę na łóżku rodzić.Nacięcie robią jak jest taka potrzeba a tak to nie ruszają oby u mnie potrzeby nie było.Już się o to modlę. Aaaa...i co najfajniejsze nie ma odwiedzin tylko Mąż może przychodzić 🤪 od 11 do 20 a jak jest potrzeba to może być dłużej 😉 no i mają wszędzie kafelki na ścianach więc nie muszą się martwić że im tynk zjem z bólu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadalam ze znajoma co mowila ze jakby nas szyli po cieciu szwami rozpuszczalnymi to trzeba je utrzymywac w wilgoci zeby sie rozpuscily szybciej. Juz sobie wyobrazam jak pol dnia mocze pipke w misce hehe
Mam nadzieje ze bez ciecia i szycia sie obejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona a to pech. Teściowa ci sie zapłacze że nie bedzie mogła cie odwiedzic i wesprzeć 😉
Rozumiem jak ci z tego powodu ciężko 😉 trzymaj się dziewczyno hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia tak mi jest ciężko że już nie mogę się doczekać jak pójdę rodzić i jej nie będę widzieć 🙂

Dzisiaj była akcja z zupką...dodała koperku do szczawiowej a Jacek kopru nie znosi 🙂 i mówi że nie bedzie jadł bo nie przełknie tego a ona na to Jacusiu no zjedz taka dobra wyszła zaraz Ci wyłapie koperek albo przeleje przez siteczko,no myślałam że umrę jak to usłyszałam 🙂 i piszę smska z pokoju do Jacka by się emili zapytał czy wędkę jej pożyczyć to powyławia ten koperek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie o swoja nie martwie. Gorzej jak mi babcia zdarzy przyjechac jak bede w szpitalu. Ona byla laborantka zaraz zaczelaby pouczac caly personel hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka a kto Ci tak klaskał 🙂 jakąś ekipę Rubika załatwiłaś?? :P 🤪 Normalnie aż ja Ci jeszcze klasnę by ta 100 zepsuć i będzie 101 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra Ty też? Co Wy w weekend robiłyście? Jakieś warsztaty Rubik Wam zrobił i mnie omineły?? cholera jasna 😞 ja to zawsze pokrzywdzona 😉 za to że macie już wprawę w klaskaniu zaproszę Was do mnie na poród to mi będziecie klaskać dla otuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie sama mi ilonko naklaskałaś a teraz kleisz głupa 😉 :laugh: :laugh:

a tak naprawdę, to postanowiłysmy z iskrą naklaskać sobie nawzajem ile wlezie i pobić tym samym rekord w ilości oklasków na całym brzuszku :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...