Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
drzewko klikniete 🙂
sex hmmmmmmm a co to takiego??!! u mnie lipa przez caly okres ciazy na poczatku mialam wstret, w drugim trymestrze tez a w trzecim ma maz 🙂 czasem sie smerniemy i tyle ale po ostatnim bzykanku bolaly mnie wnetrznosci 🤢
w moim labolatorium pojemniki na mocz sa zakrecane ale i tak jak maszeruje oddac mocz to wkladam w sniadaniowke i na beszczela niose w reku:P
do kasi w aptece dokonalam zakupow:
oilatum, gaza 1m/1m jalowa i niejalowa, bepanthen, czopki viburcol, kropelki na brzuszek, podklady bella baby, wkladki laktacyjne tez bella, majtochy, podklady na lozko dostalam w prezencie w zasadzie lista bardzo zblizona do sztuni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.katarek.pl/index.php?src=o_produkcie

widzialam to na zywca jak sie stosuje zarowno na niemowlaka jak i dwuletnie dziecko,mnie osobiscie przeraza bow zaleznosci jaki kto ma odkurzac to dziecko roznie reaguje, najlepiej jak odkurzacz jest nowszej generacji z mozliwosci regulacji sily ssania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morphi – super że Twoja czarna wizja się nie sprawdziła i z kociakiem nie jest aż tak źle. 😆

Iskierka – świetne dziewczyńskie ciuszki; a cena - szał ciał :laugh:

Ilona i Sztunia – jak Wasze gardła, wyleczone już po naszych kciukach?

Ania – szczęśliwych wieści o obrocie życzę 🤪

A ja na szczęście w celibacie nie jestem i nawet dzisiaj rano podusiliśmy zanim mąż do pracy podążył. Fajnie że mogę bo ochota jest non stop 🤪 🤪 🤪

A do noska też kupiłam fridę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ja po wymianie worka w moim odkurzaczu,nie moge oderwać szczotki od płytek, już widzę jak wysysam Mai mózg przez dziurkę od nosa 🤪 🤪 🤪 wiem że można regulować mocą odkurzacza, ale jednak 🙂 ostry ten sprzęt, ja jednak wolę sama zassać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...