Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przy dzieciah to juz ciezko biegac nago 🙂 🙂 🙂 spontanicznie 🙂 🙂
ale milo wspomniec poczatki pierwszych zblizen szczegolnie w lazience tesciowej jak sie chcialo przyciemnic swiatlo-swieczki brak zarzucilo recznik na lampke a Po recznik spalony 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
... ja moje Kochanie poznalam 6 lat temu, w wakacje ...
i od razu, na spontanie na Mazury pojechalismy 🙂
wynajelismy duzy domek z kominkiem ...
ech te noce przy ksiezycu i gwiazdach, nad jeziorem, ogniska, grillowanie, przegadane - przebzykane cale noce ( ale bylam latwa ) ☺️ 😉 :laugh:
... bylo ZAJEBISCIE !!! 🙂 🙂 🙂

i tak jak elkka uwazam, ze trafil mi sie najlepszy Facet jakiego moglabym sobie wymarzyc ... i chociaz czasami konkretnie mnie wkur ... ( zreszta ja jego tez 😉 )
to i tak - chce tylko jego ... juz na zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też sie bzykaliśmy u teściowej w łazience i wtedy Jacka babcia jeszcze tu mieszkała my bzyk bzyk na podłodze a ona na korytarzu stoi i zagląda przez kratke w drzwiach na dole ☺️ więc musieliśmy jeździć często do lasu i sprawdzać czy już grzybki rosną 😉 albo do garażu dolewać płyn do spryskiwaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha to nic my kiedys jak wrocilismy szybciej od mojej babci bez zapowiedzi to tesciowa zastalismy w takiej pozycji,ze ja bym sie tak nie powyginala a mialam wtedy 20 lat:laugh: :laugh: zbiefglismy na dol na dom ofon co by sie ubrala a ta lezala w lozku,ze ma migrene 🙂 🙂 nigdy nie zapomne tej pozy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A nas połączył wspólny kolega z którym się spotkałam na "randkę", a ten się bał być sam na sam i zadzwonił ukradkiem po Pawła i koleżankę, a mi powiedział, że idziemy z jego znajomymi na piwko. Podchodzimy pod empik a tam on - facet z liceum który mi imponował 🙂 Ciary na maxa. Wystarczyło jedno słowo i okazało się że obydwoje gramy-śpiewamy, idziemy na te same studia itp... 🙂 To było dwa dni po maturze, a chodziliśmy do tego samego liceum przez 3 lata a połączyły nas minuty 🙂 Później kolega zazdrośnik nam się mieszał, że odbił Paweł mnie itp. ale co tam :P:P:P My też się kłócimy, bo każdy z nas chce rządzić :P Ale nie da się bez siebie żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka - Trzymam bardzo mocno kciuki za Remika!

Morphinum – skutecznej walki z tym grzybkiem 😉

Piękne te wasze psie opowieści 🤪 Fajnie mieć zwierzaka.
My mieliśmy kiedyś dwa myszoskoczki, szalone chłopaki 🤪
Anka – kciuki za Pipkę też ściśnięte, daj znać co wet powiedział

Ilona – hucznego świętowania życzę 🤪

My jesteśmy razem już 7 lat 🙂 bardzo szybko ten czas biegnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoZo huczne będzie jak z łóżka spadnę 🤪

Agatta nas jak chcica naszła to i przy teściowej potrafiliśmy się bzykać jak ona spała 🙂 wtedy to dopiero trzeba było byc cicho 🙂 jak ja to robiłam to nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata 🤪 dobre dobre 🤪
moj maz to szkolna milosc jestesmy ze soba juz 9 lat 🤪
zlecialo...bywaja dobre i zle dni ale zawsze razem i niech tak juz zostanie, oczywiscie bywaja dni ciszy wkurzenia ale bez tego byloby nudno, kocham mojego wariata 😘
a co do sexu to rzeczywiscie na poczatku to sie czlowiek grzmocil gdzie popadnie nie zwazajac na towarzystwo innych:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mojego poznałam w noc sylwestrowa chodziłam z kolezanka po miescie z kartonem soku zmieszanego z wódką smiechy były i jego kolega nas zaczepil chciałysmy sie poczestowac z nimi naszym napojem ale moj obecny maz nie chciał a ja do niego ZE MNA SIE NIE NAPIJESZ????:laugh: :laugh: :laugh:
teraz sie smieje ze mnie ze ja taka pijaczka jestem :P 😉 😉
i tak już ponad 5 lat razem
i brakuje juz tego spontanu co kiedys 😞 😞 😞 😞
i tak jak ilonka kupe kasy wydanych na karty az w koncu wzielismy sobie heyah gdzie wtedy sms były po 1 gr :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my to juz 10 lat razem 😁

ja miałam 16 lat on 17 🙂
poznalismy sie zwyczajnie,"wpadł"nagle do naszego towarzystwa 🙂
nie lubiłam go,długo nawet na niego nie spojrzałam 😁
no i jakoś się tak stało,ze wkoncu go pokochała,ale wiecie jaka to była miłość,taka szczeniacka 😁ale super wspominam,pozniej jakos zaczeło się stawac tak poważniej jak ja mialam 17 a on 18,wiele przeszlismy razem nawet zdrade,kazde z nas było juz z kims innym,juz nic nie wskazywało na to ze bedziemy razem ale wybaczyłam,nie żałuje 🙂ale broniłam się długo przed powrotem do niego a on tak nalegał i tak mnie nachodził i się starał,ze wkoncu dałam mu szanse i wiecie co???na pogodzenie zrobilismy sobie remika 😁 😁
powiedzielismy sobie ,że albo wracamy do siebie i jestemy juz prawdziwą rodziną albo się nazawsze rozstajemy 🙂
ryzykowałam ale nie żałuje 🙂
jest super,jest swietnym mezem i ojcem,bardzo go kocham!

Pamietam jak sie bzykalismy u niego w domu i przemek zostawił prezeratywe oczywiście wypełnioną czy trzeba na słuchawce od telefonu 😁 😁 😁 hahaha nie zapomne miny jego matki hahahahahha

oj ile my razem przeszlismy fajnych chwil hahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja bede kurwami rzucać...czekam na paczke tydzień czasu zamówiona kurierem i gdzie jest na magazynie! Niech im piorun w te leniwe dupska strzeli!

Klapi u mnie ostatnio leciała kranówa z tyłka 😉 i miałam skręty jelit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...