Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tez bym chętnie sobie po wizycie u lekarza zaczęła poród wywoływać ale mi zostaje tylko bieganie po schodach, wymycie podłóg na czworakach albo jazda samochodem po wertepach.

Ewentualnie zawsze mogę Tatuśka podpuścić i powiedzieć że to chyba już i przyjedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znim zrobicie pusz de baton kup teraz to lepiej zadzwońcie i upewnijcie się na 100% czy jest ten kolor.
bo potem, wyślecie kase, a on odpisze, ze nie ma albo inny kolor wsadzi a weź sie potem z tym bujaj.
wiem, ze tak robią a ludzie odpuszczaja bo im sie nie che walczyc.
mnie tak sklep inernetowy załatwił.
zamówiłam wózek w lutym, a oni mi odpisują, ze będzie marzec/kwiecień, a na stronie dostępny.
chuj mnie strzelił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie iskierka a jak mnie jeszcze wszyscy opuszcza to juz tylko musialabym siasc i plakac a tak bede przygotowana
mojej kolezanki mały zaczał sie prezyc w 4 dobie chociaz nic nie jadła takiego...i lekaz kazał jej pic lakcid w jakis ampulkach a jak to sie jej skonczylo to kupila dla malego lakcido baby czy jakos tak w saszetkach i teraz mu daje i juz biedny sie nie meczy i baczki elegancko puszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NEW nie ma torby, pałąka do spacerowki, wkladki ...
jeszcze pewnie czegos nie ma jakby sie wczytac ... jak sie doliczy te dodatki to wychodzi juz drozej lub podobnie, ale trzeba wszystko oddzielnie wtedy dokupic, u innych sprzedawcow ... jak Ty nie potrzebujesz torby to luzik ... tak w ogole to juz mnie wkurza to doczytywanie szczegolow, zestawianie cen i porownywanie 😠
...ale jakby co to wczesniej tez zadzwonie zeby sie dopytac bo pozniej sie okaze, ze jednak koloru nie ma, trzeba czekac albo jakies inne "atrakcje" wymysla ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mój Michał właśnie wrócił, kołyska i łózeczko skończone, trzeba tylko pojechac do jego firmy i odebrać 🙂

rosołek ugotowany, a na drugie będą mielone z mizerią, tylko zgage mam i poki co jeść mi się nie za bardzo chce 😮

i zrobił nam balwana, obiecał obiecał i dotrzymał słowa
jednym słowem dzisiaj dzień bałwaniasty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...