Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wiecie co mam dwa super odkrycia:

1. to wkładki moje poprzednie cienkie, nie wyrabiały i zmien iłam na takie.
http://www.libresse.nl/upload/Product/PackShots/Libresse/New-liners/li_liners_extralong_vitamine_34.jpg
są długie i bardzo chłonne ale nie ma sie dyskomfortu w ich noszeniu.

2.Oliwka do ciała, mniej tłusta niż normalna i ślicznie pachnie i ma dobra cene. Dostepne w rsmanie.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/234/31360.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja bratowa mi dziś podpowiedziała zebym na zgagulca zapodała sobie łyżeczkę uwaga - bułki tartej 🙂
jeszcze nie próbowałam ale na pewno spróbuję, jak już bedę miała kwas w gardle :laugh:
każdy sposób moze być byle podziałał 😉
zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie niedzielnie 😁

jejku jak mi sie spac chce, od wczoraj chodze jak struta cisnienie 104/54, ledwo mi sie chce siedziec ech

madziaa gratulacjone 🙂

i mam dylemat czy jechac jutro odwiedzic babcie 140 km w jedna strone, czy to sobie darowac, ale to ostatnia szansa zeby pojechac jeszcze w 6 bez nadbagazu, pozniej moi rodzice i siostra juz sie nie zmieszcza do auta, grr z jednej strony bym chciala pojechac ale z drugiej lekko sie dygam w moim stanie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcialam do babci jechac jakies 100 km, ale bylabym skazana na pociag i bus wiec jednak z przykroscia zrezygnowalam. Jazda po naszych pieknych dziurach zawsze mi brzuch w kamien zmienia i troche zaczyna pobolewac. Akcja porodowa na autostradzie mi sie nie marzy 😉 A dla pewnosci pewnie bym musiala moją torbe szpitalną targać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 tygodnia temu byłam. Ale po tych skurczach to mam lęki. Wczoraj autem byłam we wrocku ze szwagrem i brzuch pobolewał. Dzisiaj też coś się stawia bębenek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania73 ja wiedzialam, ze Ty joginka, ale ze az taka zeby do Aaronkowego wozka sie wcisnac to nie podejrzewalam
😉 :laugh:

... no wlasnie ja tez sie zastanawiam czy ponad 300 km nie pokonac autem i rodzicow jeszcze przed porodem nie odwiedzic 🤔
... ale boje sie w sumie wiec pewnie daruje sobie te podroz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm ja mialam dzis zajecia, ale cwiczenia 1.5 godziny i mi sie nie chcialo jechac :P

za dwa tygodnie mam wiecej zajec to moze sie zmobilizuje i pojade, choc jak bede sie tak czula jak dzis to jakos marnie to widze ☺️

jak mi sie chce pic, od paru dni pije jak smok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...