Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć

U nas zima za oknem. Mogła by sobie już pójść.

Ellka trzymamy kciuki i czekamy na pozytywne wieści.

Widzę dziś kilka mamuś ma gineksa to trzymamy kciuki.

A już się bałam, że tylko ja przekroczyłam 15 kg...

Buziaki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wyturlalam mieszkanko na blysk, sape jak parowoz, a cycyki mi sie topia tak sie mecze 🤢 na ten tydzien mam zaplanowane mycie okien,przemeblowanie w malym pokoiku, musze najpierw wywiezc ubrania na strych do mamy no i pozostanie mi codzienne scieranie kurzy i czekanie na znak od dzidziusia ze to juz, musze jeszcze na oddzial do nas zadzwonic i zaptyac sie o porod rodzinny czy zglasza sie wczesniej czy przy porodzie. jak ja chce juz urodzic 🙂
ide turlac sie z moczem do przychodni 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka Ty to masz powera 🙂 sprzątasz sprzątasz i sprzątasz 🙂 zapraszam jeszcze do mnie jak Ci mało 🙂

Ania założę profil ale na forum "zrzuć szybko kilogramy po ciąży"

A teraz pytanie za 100 punktów, Dziewuszki morfologie zawsze robimy na czczo? Jutro muszę oddać krew i szczoszki i nie pamiętam czy moge jeść śniadanie czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co..wypadlo mi cos duzego bialo czerwonego kuwa......akle nie wiem czy to czop czy co...wczesniej nie odchodzil mi przed porodem jakos tak wczesnioe tylko podczas....a teraz nic czysto...najgorsze ze do gina mam za tydzien dopiero dzis do zwyklej lekazrki...moze to jakas infekcja 😞jestem przerazona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
I mam snieg za oknem.
Elkka jak nic to ten czop ci wypadł. moze jednak wizyta u gina by sie przydala. Sprawdzi czy poród się nie zbliża. Ten czop na par tygodni przed potrafi chyba wypasc nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się czuje dalej fatalnie, ale już od kilku dni siedzę, chodzę po mieszkaniu, byłam nawet dwa razy w małym sklepie! Skurcze mam codziennie - nawet regularne i potem przechodzą po lekach, dzidziuś bardzo nisko, wczoraj ryczałam z bólu taki miałam ucisk na dół. Jestem pewna że jak odstawie leki to urodzę. A jutro decyzja kiedy odstawiam ! Możliwie że jutro bądź w środę, bo ciąża będzie donoszona a dawki mam ogromne leków! Boję się, ale wiem, że tylko dzięki mojemu leżeniu plackiem przez kilkanaście tygodni dotrwałam do 37 tygodnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii moja koleżanka brała coś na F chyba ten Fenoterol i czasem brała tabletkę o 8.30 a czasem o 9.30 po śniadaniu i pewnego dnia miała wziąć o 9.30 i nie doczekała tej chwili bo jej wody odeszły ale to już był czas 🙂 i urodziła ślicznego synka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewuszki jeśli chcecie to wejdzcie w tego linka a jak nie to nie wchodzcie.

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fronda.pl/files/samuel_armas_head.jpg&imgrefurl=http://www.fronda.pl/news/czytaj/bohater_slynnego_zdjecia_wielu_dzieciom_uratowalo_ono_zycie&usg=__DzKBI5PLBwQhjKaqUXTrcWh5CHQ=&h=250&w=600&sz=61&hl=pl&start=1&sig2=S99_YRHFbpnY7Bs7riWEhg&um=1&itbs=1&tbnid=B-fUSdABajtolM:&tbnh=56&tbnw=135&prev=/images?q=1999+sierpien+narodziny++chirurg&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&tbs=isch:1&ei=HvCdS9vEKYuOjAfmo6HICA

tu jest pokazana operacja kręgosłupa dzidziusia w brzuszku...chwyta ten maluszek palec chirurga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii ja brałam taki zestaw jak byłam a moja Wiki w ciązy a najpierw w szpitalu faszerowali mnie dożylnie i byłam przykuta do łóżka bez możliwości toalety , jak nadszedł bezpieczny termin i odstawili z dnia na dzień to myślałam że już...byłam pewna. Urodziłąm w terminie . Ostatnie 3 tyg. szalałam jak sarna i robiłam wszystko bo chciałąm przyspieszyć i nic 😉 🤪
ale znam dziewczyny co zaraz po urodziły. Dlatego teraz z tym moim krążkiem też sie łudzę że tak bedzie i jak sciągną to już bedzie - ale znając moje szczescie to pewnie termin mnie zastanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii już tak długo wytrzymałaś i dajesz wszystko z siebie dla Oliwki więc i tą resztę też przetrzymasz a potem mała Ci to wynagrodzi jak będzie się do Ciebie tak słodko tulić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂

... dopiero wstalam, noc srednia, ciezko sie ulozyc, sikalam chyba z 8 razy 🤪 ( a juz chwilowo bylo tak, ze chodzilam do kibelka tylko raz ! ) ...
... a jeszcze snilo mi sie, ze jacys goscie mnie podrywali, kokietowali a jak zobaczyli moj wielki brzuch - to uciekli ☺️ te sny to mam jakies porabane ...

doczytuje teraz - ojej ile sie dzieje na forum od rana ...

NEW dopiero teraz doczytalam o wozku 🤪
jesli wozek spelnia Twoje oczekiwania i doczekac sie nie mozesz to jasne - kupuj - tym bardziej, ze facet Ci odpisal ... ja mam go tu na miejscu w Wafce wiec chyba podjade pogadac ... ale moze Ty rzeczywiscie kup bo na aukcji ma wystawiony tylko 1 taki wozek wiec zeby ktos Ci nie podkupil ! ( ja Ci nie podkupie, obiecuje 🙂 )

elkka 3mam kciuki !!!
jak tylko cos bedziesz wiedziala daj znac !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo, laski idzie wiosna 🙂 czuje to w kościach 🙂

madzik super wyglądasz, i ile poduch 🙂

kciukasy za dzisiejsze wizyty

ela trochę wcześnie na tn czop, ale chyba może to być on, może jakoś częsciowo wypadł, moja rada kontaktuj się z lekarzem.

My kołyskę przy łózku postawilismy i cały wieczór się gapilismy na nią, już doczekać się nie mogę 🙂

dzisiajszy plan:
-wyskubać brwi
-odwiedzić przychodnie i dowiedziec się co i jak
-zatankować foczkę
-może jakiś szmateks zaliczyć
-kupic materacyk na przewijak i kocyk
-wprosić się do mamy na obiad 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...