Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej lachony 😁

ja dopiero sie o 13 zwleklam z lozka, ale od 5 nie spalam, pozniej maz przyszedl to sobie sniadanie w lozku zjadlam i poszlam dalej spac 😉

w planach na dzis przejazdzka do rodzicow mych 😁

mam ciaze donoszona, yeah, a torba nadal nie spakowana w pelni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie u mnie babeczka też jakoś styczeń-luty biegała po klatce i informowała, że jest nowa i głośno od remontu będzie, no to my z Piotrkiem, że ok tylko mamy prośbę żeby się do kwietnia wyrobili, bo później dziecko będzie i w ogóle, no niby do wiadomości przyjęła. A oni remont tydzień temu zaczęli (wcześniej remontował się sąsiad za ścianą, więc zajebiście jeden skończył drugi zaczął 😠 ), to w sobotę pytam się gościa ile to trwać będzie, a on że ekipa niby przez miesiąc ma się wyrobić i że dopiero teraz zaczął, bo wcześniej kasy nie miał. To ja do niego, że teraz czarno wróżyć nie chcę, ale z dzieckiem w takim hałasie raczej nie dam rady i jak on to widzi, bo ja się nie mam gdzie wyprowadzić. No to tłumaczył, że niby te hałasy to tylko jakiś czas, później tylko stukanie. No cóż gościu sympatyczny, ale zobaczy się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł a ja mam wizytę za tydzień 🙂 cholera zapomniałam 🙂 będziemy znów podglądać małą i zobaczymy czy nam w końcu pokaże to swoje serduszko małe bo jak nie to jedziemy do Wrocławia. Kurcze to chyba będzie ostatnia wizyta przed porodem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sie bedzie wypierał hałasu to zajrzyj na art.51 kodeksu wykroczeń. Nawet za hałas w dzień można go udupić. Jakby policja sie stawiała to zawsze można znaleźć kilka art. i im zacytować i od razu powinni zmienić nastawienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ile stron do nadrobienia !!!!
elkka kciuki zaciśnięte, a wiesz że mają moc, ciąża jest już wysoka więc dzidzia jest bezpieczna, nie martw się bedzie dobrze.

ja byłam w przychodni dowiedzieć się co i jak, mam numer do położnej środowiskowej-jedna sprawa mniej 🙂

szperak zaliczony, mam kilka zdobyczy 🙂

ale i jest nerw, kupiłam półkoprzewijak i chciałam do niego dokupić ceratkę, no niestety wszystkie są za duże, nawett te z tej samej firmy, zostaje chyba ikea

witajcie mamusie, które dawno tu nie zaglądały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strasznie szybko to leci. ostatnio kupiłam wózek i z racji tego że mam przeprowadzkę musiał stać w sypialni w pierwszy dzień. Rano jak się obudziłam i zobaczyłam wózek przed łóżkiem to myślałam że juz jestem po porodzie:laugh: mąż prawie spadł z łóżka ze smiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja w 35 tyg wazyła 3200 🤪
o 17:00 ide na ktg 🙂))
123,pamietam jak ja byłam w 9 tyg i tak mi sie wydawało długo jeszcze i w ogóle,pozniej czekałam z utesknieniem do 12 tyg pozniej do 25,pozniej do 30,do 35 🙃 a tu juz 37 i za 2 tyg cesarka 🙂)
zleci zobaczysz,powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lece się szykować na USG napiszę jak wróce , ciekawa jestem strasznie jak tam waga mojej malutkiej bo mamuska dowaliła 20 kg ☺️
Dzień na wariackich papierach i przede mną pełno zmian - szykuje się totalny rozpiździel jak urodzę w jeden dzień życie wywróciło mi się o do góry nogami - uwielbiam takie chwile . Jak się nic nie dzieje to nic jak się pierdzieli to w każdej dziedzinie życia.

wózek dalej nie zamówiony eh...........no co czekam nie wiem.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...