Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja oglądam, ale tępoki te laski 🙂

kciukaski za wizyty zaciśnięte, a ja zaliczam się do wizytówek jutrzejszych 🙂

mój wielorybek w 30/31 tc ważył 1800g, podobno to duzo, ale mamusia jak sie rodziła też była duża, tylko jak ja to wycisne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazałam Lence uszy zatkać 🙂 powiedziałam jej że jak będzie miała zamiar być taka głupia jak te Panie w telewizji to ją zamknę w wieży jak prawdziwą królową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesci wiesci wiesci niose 🙂
moj maly samiec wazy 3 kilo 🤪
mamusia ma plus jeden czyli w sumie 12 na plus 😆
moczyk czysty jak woda zrodlana, cisnienie sie unormowalo i jest wzorowe, szyjka bardzo delikatnie sie skrocila ale szans na porod w najblizszych dniach zero 🤨 pan doktor stwierdzil ze malec ma jeszcze sporo czasu 🙂 a ja chce juz juz juz:P
normalnie tak mi sie chce jesc ze nie wytrzymam straszne ssanie mi sie zalaczylo dzis:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka 3 kg dziecko i tylko 12 kg na plusie zazdroszcze, wazne ze wszystko ok jest z toba i małym
kasiula1986 maja na sali porodowej taki przyszad cos własnie jak sztunia mowi cyrkiel miesza tym rozmiar miednicy a potem biora zwykły centymetr krawiecki i mierza dno macicy i okreslaja według tylko sobie znanych zasad tym sposobem wage dziecka i oceniaja czy masz szanse urodzic naturalnie czy szkoda zebys sie meczyła i odrazu na cesarke daja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...