Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wrocilam od lekara rodzinnego-dala mi skierowanie do szpitala,ale musze poczekac az maz wroci bo to w innym miescie-ponad30km stad
okazalo sie,ze zle zrozumialam tego murzyna gina na ostatniej wizycie i moje lozysko nadal jest bardzo nisko.... 😞 😞
te plamienia moga byc zwiazane z nim...oby sie nie odklejalo...albo nie wiem
pojade po 17 do szpitala to mnie zbadaja....ja chce Polsce i wszystko na miejscu....
kurwa nie dogadam sie z nimi a z mezami nie wpuszczaja ze wzgledu na swinksa grype,ale mam dola 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ela będzie dobrze trzymamy kciuki.

Któraś z Dziewczyn pisała że możesz domagać się tłumacza w szpitalu chyba Ania73. Nie pamiętam jak to było dokładnie. Połóż się teraz i czekaj na Męża cierpliwie i nic nie dźwigaj jeśli to łożysko a potem jedź szybko do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela nie smutaj sie, bedzie dobrze :* trzymam kciuki oby to nie było nic poważnego 😞 🤨

http://hanter.pl/articles/412-dlaczego-nie-chcemy-miec-dzieci a to cos o naszych mezczyznach 🙂 wogól fajne artykuły tu mają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wpuszczaja z nikim spytam o tego tlumacza 😞ide sie pakowac w razie W 😞 😞 😞
POLACY PRACUJA wiem,ze jest polozna polka a nawet lekarz ,ale nie wzywaja ich chyba,ze akurat bedzie
ja naprawde myslalam,ze z tym lozyskiem mam juz po problemie....dzidzia sie rusza to najwazniejsze
spakuje sie lepiej,ale mysle,ze bedzie dobrze nawet nie mysle inaczej 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak w ogole to jak radzicie sobie ze stresem przed porodem? ja nie boje sie porodu tylko juz nie moge sie go doczekac 🙂 przy każdym malutkim skurczu mam nadzieje ze sie zaczyna. Lekarz stwierdził że dzidzia jest juz duża i mogę już o tym mysleć. A odkad to usłyszałam to nawet nie moge myślec o niczym innym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elcia trzymam kciuki, niunius tez 🙂
co do wyprawki to wszystko bylo na mojej glowie, ale nie narzekam bo w najwazniejszych decyzjach pomogl mi maz, wtedy kiedy naprawde go potrzebuje to moge na niego liczyc, teraz sam ma taki zapierdziel w firmie ze nie mam sumienia jeszcze dodatkowo go dreczyc.
hmmmmm znow tesciowe na tapecie :evil: moja jest naprawde do rany przyloz, ale wlasnie ta jej przesadnosc i nadopiekunczosc mnie do szalu doprowadza 🤢 podobnie jak ilonka i bogusia chce miec wylacznosc na moje dziecko, ale moge jedynie o tym pomarzyc, tesciowa mieszka kilka blokow dalej 😮 ja to juz marze jak lezymy sobie z mezem na lozeczku a niunius pomiedzy nami i taka magiczna aura nad nami nasza milosc szczescie radosc ☺️ :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...