Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja tesciowka ma swira na punkcie tycia, jest sucha jak sucharek cala taka filigranowa, wiec jak moj maz po weselu przytyl 15 kg myslalam ze nas zabije, a ja sie ciesze bo mam meskiego 98kg samca:P
na mtv ogladam kroliczki playboya, kuzwa nie wiedzialy co to bidet hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
lekarz powiedział że nie bede musiała sie odchudzac i tyle. Tylko matka ciągle sie czepia, że co mnie zobaczy to coraz chudsza jestem i że zmęczona jestem z powodu braku witamin i takie tam. A mi nawet cycki nie urosły a cieszyłam sie ze przynajmniej w ciązy beda takie jak chce 🙂 a tu lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie moje siostry kontroluja z waga bo jedna przytyła 10 a druga 12
a co ja mam na to poradzic ze nigdy nie byłam chudzina zawsze kolo 70 wazyłam raz wazyłam ok 62 ale to jak moja mama chorowała to swoje przezyłam a teraz juz całkiem mi sie trawienie spowolnilo i mimo ze nie pozwalam sobie na duzo bo czasami sobie odmawiam to i tak juz 15 kg na plusie i jeszcze woda strasznie mi sie zatrzymuje w organizmie lekarz mowi ze taki moj urok i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam , płeć po stokroć potwierdzona - piękna tłuściutka wystająca pipeczka.

Waga 2750 - 35 tc + 2 dni wg. USG- twierdzi że waga średnia jak bym donosiła do końca to w granicach 3.800 bym urodziła .
Ale do końca nie donoszę!!!!

Mam starzejące sie łożysko tzn są już zwapnienia - jest już w wieku 40 tc - faktycznie widoczne dużo tych białek plamek i na szczęście miał sprzęt do doplera sprawdził przepływ krwi w mózgu i w pępowinie - jest na granicy!!!

W środę jadę do mojego profesora który mnie prowadzi i zrobi mi znów doplera oraz podejmie decyzje o porodzie 😮

Mam być gotowa jakby co bedą wywoływać - ja pierdziele posrałam się a jednocześnie się ciesze że znów sama intuicyjnie coś wyczaiłam................
Czyżbym miała być kolejna- ej no laski weście ja sie na serio na podium nie pcham !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz już wiadomo dlaczego takiego powera dostałam i wszystko przyszykowałam łacznie z pracą itp.
Czarownica jestem z tymi przeczuciami a miało być 25 - tego lub dla Amii 26-tego 🙂
No nic zobaczymy jak w środę akcja się potoczy - tylko myśl ze za 3 dni mogę być znów mamą jest trochę przerażająca.....

Amii a dlaczego u ciebie cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 - super ze mala juz 3 kilo wazy i ze wszystko ok a co do fotki to wygladasz super!taka mala dupeczka :P

New - krolewna z twojej malej jak sie patrzy 🙂

zazdroszcze wam dziewczynki ze juz mozecie zostac mamciami 🙂 super oby wszystko dobrze poszlo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...