Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kuleczki nie zaglądałam do Was od niedzieli i tu ponad 100 stron do nadrobienia :laugh: nie wiem kiedy to doczytam ale postaram się. Budził mnie straszny ból głowy aż mi niedobrze, dzisiaj siedzę w domku bo dziewczyny mają rekolekcję i chodzą do kościoła więc się cieszą że mamuśka jest z nimi. Dzisiaj ogłaszam powszechną mobilizacje na wielkie sprzątanie bo w domu jest masakra już bym chciała posprzątać po swojemu ale to wyczyn nie do pokonania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej 🙂

Wpadłam się przywitać bo idę szczoszki oddać i krewkę a jestem juz taka głodna 😞

Monia dziewuszki Ci pomogą w sprzątaniu i Scooby 🙂

Idę myć czuprynkę,suszyć i taksi zamawiać bo śnieg pada a autobusem do miasta Sisi wlec się nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki, kurna u mnie znow dosypalo ja pierdziu dosyc juz mam tej zimy 😠
madzik i amii lozyskowe mamy trzymam kciuki za pomyslne bezbolesne rozwiazania, pipka wymiata, drzewko klikniete i filmiki bobaskowe dobre dobre, kociaki jogaki:P
kurcze cos czuje ze przed swietami troszki grono kwietniowych zajaczkow sie powiekszy, ja natomiast osiadlam na laurach bo wczoraj lekarz mnie uspokoil i zapewnil ze adas sie na swiat nie pcha i odpuszczam wariatkowe sprzatanie, czekam na plusowa temp zeby tylko okna umyc.
iskra bidulko nunu dla anginy i ucholcow 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was 🙂
zdaje relacje z wczoajszej wizyty
podpieto mnie w szpitalu pod KTG, z dzidzia wszystko ok,kilka delikatnych skurczy w normie,
pozniej zrobiono mi UsG WSZYSTKO w porzadku-jestem przeszczesliwa,pozniej zbadano mnie ginekologicznie-czysto-nie bylo juz krwi a skad ona byla nie wiadomo jakby sie pojawila znow mam tam jechac,lozysko bezpiecznie na odpowiednim miejscu takze bardzo sie ciesze,ale co sie tam wysiedzialam- 4 godziny niemalze...
zycze spokojnego dnia dzieki za kciuki-napewno pomogly 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najwazniejsze,ze moglam wejsc z mezem 🙂
trafilismy na swietnego mlodego lekarzamktory byl kilka razy w Krakowie i Tatrach i powiedzial,ze lubi polska VODKE 🤪
no i chyba narobil mezowi nadziei na syna....chociaz ja zrozumialam,ze gadal iz dziewczynka wiec sama juz nie wiem chyba moj maz sam sie nakreca zeby jeszcze miec nadzieje
DZIDzia JEST PRAWIDLOWO ULOZONA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

no elkka widze, ze jestes ! dobrze !
super, ze wszystko ok ! 🙂

... kurcze, budzilam sie pol nocy bo tak mnie krocze jakos dziwnie bolalo ... juz sama nie wiem czy to krocze czy o co chodzi 🤔 ale przy zmianie pozycji z boku na bok myslalam, ze mi dupa peknie 😉 ☺️ jakies takie dziwne uczucie jakbym miala zakwasy w kroczu 🤔 i jeszcze jakos kosci w tym kroczu mi strzelaly 🤪 chyba sie naciagam-rozciagam czy cos 😉 ... tak czy inaczej dzisiaj chodze jak kaczka :P
a jeszcze rano nowy rozstep na brzuchu sie pojawil 😠

iskierka alez Ci wspolczuje tego ucha, anginy 😞 😞 😞
mnie sie to przeziebienie niedoleczone jeszcze caly czas trzyma i wiecznie chodze i kurwami rzucam bo mam dosc ...
a Ty angina - koszmar jakis, bardzo biedna jestes 😞

Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze badania i wizyty !

i ide jesc bo w nocy kanapki ze swiezym ogorkiem mi sie zamarzyly i tak mnie trzyma do teraz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Ciesze bardzo Ela że wszystko sie dobrze skończyło 😁

Anka płakałam ze śmiechu - dzidziuś wymiata.

Ania kociaki świetne, czyli wiadomo gdzie kotom najlepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra, ja mam taki system jak mnie łapie choróbsko że stosuje wszystkie mi znane sposóby żeby zakillować wirusy/bakterie zanim rozszaleja sie na dobre.

Poswiecam 1 dzień, leze w łózku, pije herbtay z cytryna sokami, mleko z czosnkiem, mi.ód, leki te które mozna i tak do bólu.

To mój sposób, jest absorbujacy ale często działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki klapi,moze sie uda,ja mam jakiegoś pecha w tej ciąży!
W ogóle jakoś ciągle chorujey,Remik naprzykład jeszcze do dziś troszkę kaszle,bez tragedii no i ma katar...juz 2 tydzien,po prostu przesada!
dodam,ze bierze antybiotyk. [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Nasze_zdj__cia2539.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...