Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AMI lozysko sie podnioslo 🙂 wiec szykuje sie do porodu naturalnego 🙂

Bylam dzis na spacerze w parku z corcia,a do parku mam 20 min w jedna strone.Boze nie mam nic kondycji,do tej pory plecy mnie bola 🤢

Fajnie dziewczynki,ze pamietacie o moim drzewku 🙂
Anka widzisz jak Ci czas umilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg miał 50 minut opóźnienia więc dzwonie że się spóźnie do lekarza. Od stacji do gina prawie biegłam żeby skrócić opóżnienie swoje, ale ten prawia 20 minutowa pogoń mnie tylko wykończyła. Nie wiedziałam że jeszcze dam rade tak zasuwać. Wpadam do lekarza a tam cała poczekalnia ciężarnych. Jak pech to pech. Jak mnie w końcu zawołał to sie okazało że ma godzine opóźnienia w przyjmowaniu pacjentek 😠 I w sumie to sie nie ja byłam spóźniona. Masakra jakaś. Zbadał tylko tętno małego i powiedział jak mam liczyć ruchy i kiedy powinnam się do szpitala udać. Takie rzeczy to ja juz mam w małym palcu - jak wszystkie ciężarne.
Jedyny plus to że przytyłam tylko 400 gram przez 3 tygodnie. Czyli nieobecność Tatuśka ma swoje dobre strony :P
Miał mi pobrać wymaz do badania ale skończyły mu sie te cudeńka do pobierania i w srode musze znowu iść do niego i sie wepchać miedzy pacjentki. I zero badania - nie wiem czy cos się tam ruszyło czy nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszył sie i tylko to go interesowało zeby sie jak najszybciej wyrobić. Mam nadzieje ze cos mi powie w srode. jeszcze tylko dodał ze jak niei urodze do 28 to mam 29 do niego przyjść. Jak sie nic nie ruszy to sam sobie zaczne wywoływać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak wam się ten brzuch stawia, to czy boli jakoś i czy faktycznie tak twardnieje że palcem nawet nacisnąć się nia da? bo mi coś dziwacznie ostatnnio z tym brzuchem ale nie wiem czy to to, a teraz z wieczora to non stop cos czuje, jakby drętwiał, ale twardy jak kamień to on raczej nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi twardnieje do kilkunastu razy na dzień. Jest wtedy twardy jak kamień ale mija po chwili. Czasami nie robi mi to różnicy, ale coraz częściej zaczynam odczuwać dyskomfort. Wszystko mi się tak wtedy napina w środku aż czuje jak nadchodzi. zdarza sie że też boli. Narazie tak lekko ale przyjemne to nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia, ja mam tak jakby uczucie w dolnym pasie brzucha w poprzek.
lekkie twardnienie i coś tam czuję, ale zeby to był ból.
raczej takie dziwne uczucie jakby napiętej skóry i jakieś tam warstwy w środku.
jeśli przechodzi przy zmianie pozycji to jeszcze nie rodzisz - tak nam połżna mówiła w sobotę.
jeśli nie przechodzi po kilku minutach od zmiany pozycji to moze się "coś" juz kroić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no na tym drugim to pipka niczym sarenka w tym sniegu

wiem bogusia co znaczy gdy lekarz się spieszy, jest to najgorsze co może być, ja tak miałam na połówkowym, idę dowiedzieć się czy mam dziecko zdrowe, a tu kobita mi nadupia sloganem a na koniec z usmiechem wręcza płytkę i mówi dowidzenia, żałosne

iskerka 🙂 dla emilki a to 😠 dla ucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mis ie tak porobiło raz mocno po bzykanku. cały dzień bolesnych regularnych skurczy, ale jak widac dzidzius nie był chętny do wyjścia.
Może teraz juz bedzie bardziej współpracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia, nie będę mówić Pipce, ze ją do jamnika porównałaś :laugh: :laugh: :laugh:

idę prasować tetrę póki wilgotna bo juz raz mi wyschła i musiała jeszce raz pranko zrobić, a jutro, najdalej pojutrze zamierzam i ja się spakować.
nie wierzę, że to już 😆


biedna iskra, jak nie urok to sraka 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...