Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonka z miłą chęciaą bym na miasto sobie poszła ale... mieszkam kawałek od Kielc a na wsi to nie za ciekawie ....poza tym dziś mązu nie zostawił mi samochodzika i tak siedze w domuu :/ i sobie was czytam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny przez 9 tyg stala mi waga a teraz od poczatku marca nadrobilam extra 3 kg 🤨 🤨 ale mam taki apetyt ze masakra geba krece non-stop,jak nie kanapki,owoce mixy szok,lody a na obiad najbardziej lubie ziemniaki ze smietana no w zyciu tak nie jadlam i chyba cos mi sie ze smakiem pojePalo bo moj maz 3 dni z rzedu przepraszal mnie i wywalal obiad bo mowi,ze tego sie jesc nie da.... wiec dzis zrobie kotlety z piersi z kurczaka moze mi wyjda 🤨 🤨 ja tych obiadow nie jem,nie moge patrzec na mieso od 2 tyg 😞 😞 😞
zajadam sie ziemniakami ze smietana jakas nienormalna jestem chyba.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oto prognoazy na pierwsze spacerki 🙂

Kwiecień ciepły pod koniec miesiąca upalny, suchy.
Kwiecien to miesiąc w którym do Polski zawita piekna wiosna. Bardzo ciepło zrobi się po 10 kwietnia. opadów mało. Pierwsze burze pojawią się w 2 dekadzie miesiąca, co będzie zapowiedzią upalnego lata i wczesnego.

1 dekada umiarkowana. temp do 10 stopni, opady deszczu( na ter. podgórskich ostatnie opady deszczu i marznącego deszczu, które bustąpią doi 10 kwietnia). Noce raczej ciepłe. na tter. podg. możliwe przygr. przymrozki do -3 stopni) od 1 do 5 stopni. koniec zimy poza górami

2 dekada to przejście w wiosne zrobi się naprawdę ciepło od 12 do18 lokalnie 20 stopni. Noce cieplejsze 6/10 stopni. Zanik przymrozków za dnia w górach i ter. podgórskich. KONIEC ZIMY WSZĘDZIE. Pokrywa na Kasprowym zacznie spadać do 120 cm.

3 dekada Upalna do 25 stopni. szczególnie pod koniec kwietnbia. w słońcu możliwe nawet 30 stopni. Bardzo pogodnie bezdeszczowo. nOCE DO 15 STOPNI.
Pokrywa Kaspoowy 80/100 cm, warunki narcairskie bardzo słabe do żadnych
Maj upalny, suchy
Następny miesiąc wiosny to już pogodowe i temp. lato. prawie cały miesiąc bedzie suchi i bardzo ciepło. Temp do 2.5 stopnia ponad norme i wyniesie 21.5 stopnia. Niewykluczone w 3 dekadzie osiągniecie 30 stopni w cieniu. Opady do 40 % poniżej normy , pojawi się susza. Maj będzie zapowiedzią gorącego lata. deszcz możliwy około 20/15 maja.
1 dekada maja dzień 19/25 stopni
2 dekada 17/23
3 dekada 22/28(lokalnie 30), noce ciepłe do 15 stopni. Pokrywa na Kaspowym zaniknie,
Czerwiec, lipiec, sierpień Upalne , suche.
W roku 2010 lato przyjdzie bardzo wcześnie gdyż pod koniec maja. Bedzie bardzo ciepło i gorąco a także sucho. Dla rolników i lesników oznaczać będzie to suszę, możliwe pożary i susza. Dla dzieci i młodzieży szykuje się piękna pogoda na wakacje. Te 3 miesiące lata przyniosa wysokie odchylenie od normy. temperatury będą wyższe o 2.5 do 3 stopni nad norme i wyniosą w czerwcu 24 stopnie średnio, w lipcu 27 w sierpniu 26.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej z "rana"

ale dużo sie działo widzę na brzuszku gdy ja męczyłam się z moimi koszmarami sennymi nad ranem.
ech, spotkałam się wczoraj z kumpelką z pracy i mi naopowiadała takich rzeczy - co tam o mnie gadają, ze aż na sen mi się to wszystko rzuciło 😠 😞 😞 😞
Madziaa, śliczne maleńkie panienki i pewnie dla odróżnienia w wiadomym tylko dla siebie miejscu zamieściłaś jakąś kropę markerem na jednej kruszynce :laugh:
Agatta - prosiak wymiata. ciekawe czy się posunie i zrobi miejsce dla Amelki :P

Amii - z wrażenia to mnie już zczyściło. mozliwe, ze już jesteś po 🤪

a ja zero skurczy, ale wysiadłam fizycznie. jestem obolała i ocięzała, czasem tam na dole brzucha jekieś lekkie spięcie.
mam za to takie dziwne uczucie, jakby brzuchol w środku od cyców mi się "odrywał". ma tak któraś z was?
dopiero teraz, jak wyciągnęłam klapki z piwnicy zeby je wykąpać to sie okazało,ze to japonki. byłam przekonana, ze jest inaczej 🥴
teraz muszę dymać po jakieś klapencje gumowe co by syrkę w skarpecie wsunąć.
mam Aspenta obok, wezmę sucz na spacer i pójdziemy.
nażarłam się cebuli ☺️ ☺️ - będę mówić półgębkiem :P
wiecie co? ciepło się zrobiło a ja tylko "stópkę" wkładam w te moje cudowne bordo ortalionowe kozaczki. obciach trochę juz nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w poniedzialek mialam KTG i zaliczylam 2 malusienkie skurcze nic nie znaczace,oj gdyby takie byly porodowe byloby niebiansko:laugh: :laugh: :laugh: a w poprzednich ciazach pamietam,ze tak po 38 tyg mialam codziennie po kilka przez kilka godzin a potem cisza 😮 😮 i tak nie wiedzialam, czy sie zaczyna czy przejdzie:laugh: :laugh:
dziewczyny my jestesmy kwietnioweczki co Wy sie tak w marcu juz chcecie sypac:laugh: :laugh: poczekajcie na nas My w tyle za wami ☺️ ☺️ a tak szczerze jakby co to powodzenia 🙂 🙂 😞)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka 73 dobrze ze o klapkach napisalas ja tez nie mam:O musze kupic i dopakowac do torby fakt 🤨 🤨 nawet o tym nie pomyslalam....w ogole chyba moja torbe to tak porzadnie jeszcze raz przelece bo cos mi sie wydaje cze czegos mam zaduzo a czegos jak widac wcale nie mam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta fotki wyszły super i jak to przewidziałam inaczej niż w katalogu. Już mnie oczywiście pokręciło żeby tamtego nie odebrać i ten zamówić ale dostałam zjebę od domowników że mam nie kombinować bo fungde wg. nich jest ok. 🤨

Ja będę miała swój w poniedziałek to też pstryknę fotki i wrzucę.

JA nie wiem o co chodzi ale dziś już mam 3 gacie na sobie - po krążku fakt że coś tam wiecej leci ale aż tyle 😮


czyżby mi wody się sączyły - normalnie schiz .....czekam zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiscie na wykresie jest tylko do 100, ale sobie obserwoawałam monitor.

No robili mi to ktg ze 20 minut to sie jeden zarejstrował.Trudno mi powiedziec co ile. Ale brzuch to twardy sie robi często, tyle z ze nie boli. Boli wczorem jak głowa mi tam naciska na wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...