Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NEW wrzuce jak tylko go "ogarniemy" 😉

nalwos ja chyba kupie, ale taki specjalny na zamowienie ... nie wiem dokladnie jak to wyglada 🤔 ale przyjaciolka mi tak radzila ... podobno po porodzie lepiej kupowac bo wtedy dokladnie mozna sie wymierzyc ( lub tam gdzie zamawiasz to zrobia ) i masz wtedy dokladnie dopasowany do swojej sylwetki ...
przed porodem nie przewidzisz jakie bedziesz miala wymiary bo do duzego brzuszka nie da sie dobrac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się czuję jakbym wogóle nie rodziła 🙂 Jakby Bocian mi Je przyniósł 🙂 W szpitalu też się dziwili, że tak szybko doszłam do siebie (bo ąz po prawie dwóch porodach) 🙂 Brzucha juz tez prawie nie ma 🙂 Za to cycki- ogromne 🙂 A mleko co godzinę juz do ściągania (od wczoraj wieczorem...)

Dzieciaczki już super!!! odłączyli je od sprzętów, dzis odłączą sondę. Już otwieraja oczka!!! ŻÓŁtaczki tez nie miały!!! Wszystko jak na razie jest super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu macie zdjęcie z pierwszej kąpieli 🙂 O ile wejdzie 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/k__piel.jpeg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />

Na górnym Gabrysia, niżej Nikola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madzia to superasnie 🙂 tylko sie cieszyc i czekac jak juz beda w domciu 🙂
agata to juz mamy Cie z glowy na pare godzin skoro masz wozeczek:P
klapi ja Ci powiem ze te rzeczy "amerykanskie" dla dzieci maja to do siebie ze nie farbuja i ja osobiscie mieszam granat z reszta kolorow ale ja to czasem taki ryzykant jestem a nejlepiej to przepierz recznie i zobaczysz czy puszcza kolorek czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu sa przecudne i tak podobne do siebie....az pozytywna zadrosc mnie ogarnia,ze juz je masz-zycze szybkiego powrotu do domciu 🙂 sciagaj pokarm sciagaj dla nich to jak zloto 🙂 🙂
powodzenia usciskaj te male kruszynki 🙂 🙂
a duze sie urodzily??
moze pisalas,ale nie doczytalam 🙂i w ktorym tyg????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tak co chwilę a tu takich ruch jak w młynie 🙂

Madzia dziewczynki śliczne 🙂 jak je rozróżniasz?? wstążeczki na łapkach wiążesz??

idę wieszać drugą firankę sama sobie dałam rade :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja poczekam z oknami jeszcze z 2 tyg 🙂 jak juz donosze do 37 to niech sie dzieje wola nieba 🙂

bajerancki wózeczek, ja szukam podobnego ale tańszego i w sumie znalazłam

http://allegro.pl/item952679047_ozon_a4_bambi_kola_pompowane_fotelik_gratis.html

ale sie jeszcze zastanawiam ...


Madzia śliczne sa te twoje księżniczki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka teraz się tak zastanawiam nad tym co napisałaś bo podobno przed porodem dostaje się powera 🙂

Asieńka wpaść jeszcze do Ciebie 🙂 jak już tak lecę z tymi oknami to o wszystkich zahaczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale byśmy zrobili karierę tym programem 🙂

znając życie ktoś już to przeczytał i tylko czekać jak niedługo będziemy coś takiego w telewizji oglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka to zapraszam ogarniesz okna no i wozkiem syna mojego sie przewieziesz:P
oj tak wszystkie wozki sa wybajerzone i kazdy by sie chcialo miec 🙂
ja dzis serwuje kluchy parowe z truskawkami smietana i cynamonem.
a z tym powerem wicia gniazda sprzatania itp to ilonka masz racje, ale po osttaniej wizycie emocje mi opadly jak lekarz zatwerdzil ze maly jeszcze ma czas. teraz jakas leniwa sie zrobilam i sie wkurzam ze swieta moge z brzuchem jeszcze spedzic, nawet swiateczne jedzenie mnie nie przekonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...