Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tak sobie pomyśle to w lipcu jak się młody zasiał a ja jeszcze nie wiedziałam to sie nieźle męczyłam. Nie wiem czy pamietacie ten dzień jak była ta okrutna wichura. Ja wtedy targałam bardzo wielka i ciężką walize do tatuśka bo się przeprowadzałam do niego. Ledwo do domu doszłam i się zaczęło wietrzysko. Fuksa miałam wielkiego godzina później i bym na Głównym we Wrocławiu utknęła.
A pare dni później to cały pokój przemeblowałam i wyczyściłam na błysk hehe To chyba był wtedy juz jakis znak :P dziwne że mi mi w kręgosłupie nie strzeliło 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JoZo chłop jak dąb

bogusia 26 to pierwszy termin, z ruchów pierwszych wychodzi 28, więc może razem będziemy się drzeć 🙂

ja jesli nie urodzę przez weekend to mam jeszcze wizytę na 30 u mojej gin i wtedy zadecdujemy, w razie W mam wypisane skierowanie do szpitala i cały czas moge sie z nią kontaktować telefonicznie

wiem co może Maje blokować, pranie rozwieszone 🙂 idę poprasować
potem upiekę sernik z brzoskwinką, żeby zwabić ją tym zapachem;
w międzyczasie kumpela dzwoniła i smiałyśmy się że jak to nie pomoże to nogi trzeba rozłożyć i świeczkę zapalić, ponoć do światła lecą 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz dwa dni z rzedu sobie swieczkę wieczorami zapalam ale nóg nie rozkładałam to może dlatego hehe
Jak młody po tatuśku charakterny to musiałabym rozłożyc nogi przed tabliczką czekolady truskawkowej albo tortem hehe :P
jutro mam zamiar piec więc może poskutkuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂

jejku czytam i czytam opowiesc klapi i nie moge sie nadziwic!jestes dzielna dziewczyno :P
opowiedz co zrobilas jak wrociliscie z malutka do domciu?

sztunia
- dobre z ta swieczka hehe 😁

jozo - kawal chlopa z twojego bobaska ale to dobrze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niom świczka spoko trzeba by wypróbować 🙂

Sztunia masz oklaska ode mnie 🙂 co by świeczka nie zgasła 🙂

spadam na miasto spotkać sie ze znajomymi bo może to już ostatnie 2 tyg 🙂 w dwupaku 😎

do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nawiazujac do wczorajszych rozmow ...
moja Mala tez zupelnie nieplanowana 🙂
tak w skrocie to - poprzednia Ginka powiedziala, ze raczej nie bede mogla miec dzieci ... jak widac - "delikatnie" sie pomylila 🙂
... bylam w szoku po tej informacji, totalna zalamka ... nawet nie sadzilam, ze moge tak to przezywac bo bralam pod uwage, ze sama nigdy nie zdecyduje sie na Dzidzie ( z roznych powodow ) ... po 4 miesiacach od informacji, ze nie bede mogla miec dzieci - bylam w ciazy 🙂

Coreczka splodzona zostala w spontanicznym porywie namietnosci 😉 🙂 ... w wakacyjnych klimatach - od tylu, "na stojaka" heh
... pieknie bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi a takie pytanie jeszcze ...
czy ten moment gdy Dzidzia przechodzi przez kanal rodny itp itd to jakies dziwne uczucie, irracjonalne czy jak najbardziej naturalne ? jak sie to czuje ? w ogole mysli sie o tym ? czy po prostu "sie dzieje" ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brzuszki kochane muszę się wyżalić, wypłakać..
będzie wulgarnie, więc jeśli ktoś jest zbyt delikatny to niech lepiej nie czyta..


..zjechaliśmy na weekend do domu, mąż dostał przepustkę

..teściowa wczoraj miała wizytę u onkologa bo wyczuła guzka w piersi i mieli ją przepadać..okazało się, że teściowa ma raka piersi 2 stopnia, rano usunęli jej jedną pierś i węzły chłonne, teraz czeka ją chemia i radioterapia..ale to kurwa nie koniec

..dziś mąż dostał przesyłkę, za potwierdzeniem odbioru..podpisał i okazało się że to wypowiedzenie umowy o pracę bez okresu wypowiedzenia..podobno skurwysyny mają takie prawo bo przebywa ponad 6 miesięcy na zwolnieniu po operacji..a kurwa miał wrócić w połowie kwietnia do pracy..

ja pierdole czemu wszystko się wali..

mama chora, dwa miesiące temu zmarł dziadek, teraz zostajemy bez kasy bo ja zarabiam grosze, starczy ledwo na opłaty..no i za miesiąc Ksawi się urodzi..

mąż mówi że mam się nie martwić bo jeszcze wcześniej urodzę, wiem i staram się nie denerwować bo już mnie dziś zcisnęły skurcze..ale weź tu kurwa normalnie żyj jak wszystko się pierdoli..


mam taką prośbę jakby któraś z Was słyszała o wolnym stanowisku pracy np. w spedycji albo jakiejś innej..
mąż ma wyższe z zarządzania i marketingu skończone na UW, teraz kończy podyplomowe z BHP..ponad 3 lata pracował w spedycji krajowej..
jakby ktoś coś słyszał to proszę o kontakt na maila: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam 🙂 musialam odpowiedziec na jedynie 59 pytan ale co to dla kobiety w ciazy wygadana to ja jestem hehe 🙂
panowie nawet chcieli mnie do domu odwiezc no ale juz nie chcialam robic popeliny tym bardziej ze to po sasiedzku:P
klapi super super i jeszcze raz supet Twoj opis, taka magia z niego bije 🙂
moj maz wlasnie pojechal do szkolki wiec mam zakaz rodzenia do niedzieli w ogole stwierdzil ze najlepiej bedzie jak urodze w wielki czwartek bo ma jeszcze duzo pracy a akurat wolne w swieta wykorzystalby na porod i na pepkowe 🤪 faceci 🤢
sztunia ta swieczka mnie rozbroila:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAHNA współczuje ogromnie...głowa do góry po burzy zawsze wstaje słońce.Będzie dobrze. Szkoda że tak daleko mieszkacie bo zazwyczaj ja widuje jakieś oferty pracy ale z moich okolic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna wspolczuje 😞 kuzwa zawsze tak jest ze jak jedno sie wali to potem juz cala reszta...mialam tak w tamtym roku... 😞
mam nadzieje ze jakos sie Wam ulozy!napewno tak bedzie!tylko sprobuj sie teraz nie stresowac,wiem latwo mowic ale to dla dobra twojej dzidzi 🤨
ahhh zycie czasami jest popiepszone! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna napewno wszystko sie ułoży. Będziemy trzymać kciuki. Jakbysmy coś usłyszały to tez napewno damy znać. Może to trudne będzie ale spróbuj sie chociaż troszkę uspokoić zeby dzidziuś za szybko nie wyskoczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja wstałam po 10, ale do 2 sie meczyłam bo normalnie wszystkie zeby mnie bolaly, myslalam ze oszaleje...
potem po 5 dostalam silnych bolow brzucha ale po godzinie przeszlo....
klapi piekna opowiesc moze i mi tak szybko pojdzie....
kahna bardzo wam współczuje, ale musi sie ulożyc po burzy zawsze wychodzi słonce, nie denerwuj sie bo ksawery moze sie pospieszyc na swiat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahna wiadomo, że słowa pocieszenia to żadne pocieszenie, a to co teraz się dzije jest dla Ciebie bardzo trudne. Wiem, że łatwo sie mówi ale Ty musisz skupić się na sobie i na maleństwie. po każdej burzy musi wyjść słońce i takiej bądź mysli 🙂 ścisakm mocno

a ja normalnie sekretara jestem, co chwilę ktoś dzwoni i pyta czy to już bo dziś termin!!! komóra out, bedą dzwonić i się podniecać, że dlatego wyłączona bo pewnie na porodówce, niech se myślą :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna, bedzie dobrze, musi sie wszystko ulozyc!

lece do mojej pracy pokazac sie przed porodem, ble beda znow oceniac (brzuch masz nisko, brzuch masz jeszcze wysoko, widac ze przytylas, o nic nie przytylas, masz maly brzuch, o wreszcie masz brzuszek :P)

a pozniej zakupie jakis dresik dla malego na wyjscie ze szpitala, bo nie mam a mama widziala fajny w sklepie i nie chinski :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...