Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bogusia23 napisał:
Ja tak chwilami jestem na siebie trochę zła bo mam takie myśli że lepiej żebym w ciąży nie była. Tylko żyła sobie jak dawniej a dziecko to najgorsza rzecz jaka mogła mi się przytrafić.
To chyba ten strach przed nieznanym 🥴


fajny temat, też to przerabiam od czasu do czasu...tylko trochę strach o tym głośno mówić, bo przecież to samo szczęście :/ i tak jak Ilonka czasem oglądam zdjęcia i wyję do księżyca, że już nie będzie sielanki...że się coś kończy...małż ze spokojem pociesza i mówi, że będzie jeszcze fajniej...i że się nie kończy, a dopiero zaczyna 😉 mimo wszystko dobrze, że jesteście takie fajne i człowiek wie, że nie jest sam z takimi myślami 😁

Klapi miłej kąpieli 🙂

julka 3mam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz maluch nie był planowany. Sławek sie cieszył ale miał obawy ze względu na mnie bo wiedział że ja nie chciałam. Najprawdopodobniej długo bym nie chciała o ile wogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nigdy nie przepadałam za dziećmi, wkurzały mnie i męczyły, unikałam jak ognia.
teraz rozczulają mnie takie małe rózowe pulpeciki przede wszystkim wasze no i oczywiście ten mój w środku 🙂

ale ogólnie nie byłam, nie jestem i nie będę "dobrą ciocią", mam złe oko i dzieci sie zawsze mnie bały :laugh:


no dobra, nie wiem ile jeszcze posiedzę i dlatego profilaktycznie mówię do juterka bąbelki 🙂

choć moze jeszcze zajrzę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki karolcia. tobie również 🙂

Ja juz też się żegnam. W sobotę zobaczę mojego kochanego tatuśka 🤪 🤪 🤪

teraz będzie mi się czas dłużył bardzo.

Do jutra Laski. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nasze planowane, ale o miesiac sie pospieszylo, bo chcialam miec majowe 😁

trzynastka na koncie to pojechalam z mezem na zakupy- fundnelam mu adidaski, a sobie tez chcialam adidaski kupic, ale za wybredna jestem i kupilam sobie polbuty, ale jakie wygodne, bede smigac w nich z wozkiem 😁

a teraz siedze u mamuski i zostaje do jutrzejszego wieczora, bo tescie i maz maja na rano, a mi sie samej w domu nie chce siedziec, wiec wole jutro przejsc sie do pracy i poodwiedzac stare katy, mam nadzieje, ze nie zaczne rodzic, bo nie wzielam z domu torby do szpitala :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja się pobawiłam w dobrą ciocię i dałam mężowi dupska, miałam mieć problemy z zajściem w ciążę, więc tak sobie wykombinowałam że będzie wilk syty i owca cała- pokopulujemy jak kicaki, a zaskoczę po roku. Taaaaaaaaaaa zaskoczyłam niecały miesiąc po ślubie 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Dzieci też nie lubię, może swoje polubię :P:P:P:P:P
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia ja mam takie mysli jak wchodze na Nk i i patrze na zdjecia znajomych z imprez wyjazdów,itp. ze oni sie jeszcze mogą pobawić a ja juz nie 😞 że można było sie wstrzymać jeszcze z roczek...a z drugiej strony ... moze to i lepiej za jakies 5 7 lat tez bede mogła sobie już wyjsc...o ile będzie mi sie chciało :laugh: 🤪

my planowaliśmy tzn przestaliśmy sie zabezpieczać i niech sie dzieje wola nieba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...