Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiak ja wczoraj wyczytałam w mądrej książce o ciąży pt ciąza-tydz po tyg że czop to nawet może odpaść 2-4 tyg przed akcją porodowa i był opisany przypadek kobiety, której czop odpadł w 36 tc, skurcze dostała 3 tyg później, a urodziła po 10 godz od momentu skurczy tych co 5 min.... szał.

emilka mój mnie obudził z tekstem żebym przyjechala po niego bo nasze autko rodzinne pod makro bez przodu na lawecie stoi... najpierw uwierzyłam a potem mu powiedziałam zby sobie sam w 1 kwietnia samochodem jezdził :P i po pomoc dzwonił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a w pytaniu na sniadaniu mówili jaki żart wykręciła teściowa swojej synowej z którą nie odzywała się kilka lat: dzwoni do synowej i składa jej życzenia i mówi żeby się już pogodziły itp. A po chwili znów dzwoni i mówi prima aprilis 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z tymi rozwarciami, czopami, wodami, skurczami to jest tak roznie, ze juz ciezko dojsc jak to moze wygladac ... u kazdej ciezarowki inaczej ...

aaaaaaa Ania zapytaj Jedrzeja jak prawdopodobnie zaczniesz rodzic - moze Ci powie bo ja zapytalam ( ot tak sobie ) i powiedzial mi, ze u mnie najprawdopodobniej nie odejsciem wod, ale skurczami sie zacznie 🙂 -
ciekawe skad moze to wiedziec 🤔 no, ale to on jest lekarzem a nie ja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kwietniowoooo!! 🤪 🤪

zadowolona jestem ,bo dotrwałam do kwietnia!! marzył mi sie dzisiejszy dzien na poród,ale raczej nic z tego...zbyt dobrze sie czuje hehe
teraz to juz tłumacze córce,ze ma czekac do pon!! coby w swieta nikomu głowy nie zawracać... 😉

małej klapi stópki kliknięte! foto git!!

plan na dzis...uszycie firanek do "salonu",skoro udało sie nam kupic karnisz,a wlasciwie jego czesc...to niech na swieta zawisną..

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...