Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anka najlepiej zrobisz, jak się jutro skontaktujesz z dżinem...a z tego co wiem, przy zatruciu ciążowym występuje też mocno podwyższone ciśnienie (ale mogę się mylić ☺️ )
co do puchnięcia to nie pomogę, bo sama puchnę dziwacznie, tylko prawa dłoń i cała prawa noga (dwa razy taka jak lewa 🤔 ) i to podobno ok, bo młoda mi jakąś żyłę uciska i akurat z tych kończyn niezbyt dobrze odpływa krew...oby tylko nie odpadły 😉

właśnie, co z Ilonką? wczoraj jakieś skurcze zgłaszała...ale też i bardzo ciężko chorą babcię Jacka...oby to jednak były jakieś dobre wiadomości...

a co do ruchów dziecka, moje od kilku dni jest jakieś takie niemrawe znowu 🥴 nie wiem, czy to z powodu coraz mniejszej ilości miejsca, pogody (paskudna), czy czegoś jeszcze innego...czka co drugi dzień, ale za to tak fest...nie wiem, co myśleć. położna we wtorek dopiero, jak się nie rozkręci w ciągu dwóch dni to chyba zadzwonię do szpitala i się na jakieś ktg przejadę dla pewności (o ile mnie przyjmną 🤨 )

ale się rozpisałam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mój to czka ale 2-4 razy dziennie i to już tak mocno, ze mnie to drażni 😠
widocznie płuca jeszcze ćwiczy rzed wielką premierą.
co do ruchów, no to rzeczywiście pod koniec sie ponoć zmniejszają z powodu braku miejsca.
mo mały ma od samego początku adhd więc pewnie dlatego taki jest aktywny 😉 😆
co do ilonki to też przyszło mi do głowy, ze może chodzić o babcie Jacka, tfu, tfu.
nie wiem, jakie mam ciśnienie od 2 tyg bo nie mierzyłam ale zawsze do tej pory miałam ksiązkowe.
moze Aron uciska mi wszystkie żyły i dlatego puchnę jak ta lala 😁
teraz to juz naprawdę ide lulki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli któraś z Was jest zainteresowana książką JĘZYK NIEMOWLĄT to mogę przesłać na mila e-booka. Książka bardzo fajnie napisana i strasznie wciąga. Podaje moje gg 3568539 to wyslijcie adresy e-mail bo nie wiem jak często będę na brzuszek zaglądać i wtedy nie do każdej może dojść książeczka.

Ale fajne dzieciaczki nam się wykluły 🙂 Ciekawe kto zrobi psikusa dzisiaj 😉 w końcu prima aprilis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewzynki wstają to ja idę teraz pospać...poprzekręcały mi się pory snu 😞

wiecie co muszę Wam powiedzieć czym się tak stresuje...mój teść przylatuje.Niby na dwa dni ale ja już mam srake.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już rodzić zaczęłam 🙂 🙂


zartuje 🙂 ale powaznie to mnie takie bóle obudziły dziś o 6 że łooooo, takie jak na okres a nawet mocniejsze. Więc budzę męża i mówie kochanie że jedziemy do szpitala, a on przez sen... ale dzisiaj sobota 🤪 🤪 🤪 🙃 😁
a jak sie juz obudził to zmierzył mi ciśnienie i miałam 130/90. Czy coś sie zaczyna dziać????

idem doczytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuszki Kochane 🙂

... dobrze, ze widze ilonke 🙂 bo w nocy sie obudzilam, przypomnialam sobie, ze nie bylo jej na forum i nie moglam juz zasnac 🤢 ... poza tym pol nocy sie budzilam, o 6 rano zaliczylam skurcze - 3 skurcze 🤪 i cisza ... a w ogole to snilo mi sie, ze robilam loda jakiemus murzynowi a pozniej, ze moj Konrad urodzil chlopczyka ☺️ ... szkoda gadac 😉

Ania73 podobno pod koniec najwiecej wody sie zbiera - moze stad to Twoje puchniecie 🤔
Ania78 z tego co pamietam - Twoja Malenka zawsze spokojna byla w brzuchu wiec nie przejmowalabym sie, ze teraz mniej kopie ... taka moze jej natura 🙂
klapi male syrki klikniete 😆

a dzisiaj zadzwonilam do frycka zeby sie umowic na balejage przed porodem i Pani zaproponowala mi, ze jesli musze lezec to zrobia mi wlosy na lezaco, na fotelu kosmetycznym 🤪 fajnie, bo juz mam odrosty na pol glowy a po porodzie pewnie szybko czasu na fryzjera nie znajde ... byle doczekac do Swiat ☺️

chociaz i tak juz kweitniowki pelna geba jestesmy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...