Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no poprostu nie uwierzycie:
dzwonię do mojego gina i pytam o te serdelkowate nogi a on, ze mam sie tym w ogóle nie przejmować, ale nie o to chodzi:
jędrzej mi mówi: pani aniu, pani racodawca bardzo się pani ciążą interesuje bo zus prosi mnie o pani dokumentację na wniosek pracodawcy.
ale niech sie pani tym nie przejmuje, nic się nie dzieje.
nie wiem czy wspominałam wam, ze mam generalnie chujnię w pracy.
no ale sory za wyrazenie : takich kurew to ja naprawdę nie spotkałam jeszcze na swojej drodze.
co oni chcą uzyskać? kontrolę chcą mi nasłać? czy aby na pewno moja ciąza zagrożona?
teraz na finiszu?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a moze chcą mi coś udowodnić i kłopotów narobić w zusie czy jak?!!!
chyba więcej nie musze pisać, z jakimi ludźmi mam do czynienia?
sory ale to są ciosy ponizej pasa.
dlaczego ktoś nie może brzeboleć mojego szczęścia?
co jest powodem? choroba psychiczna? zazdrość? zawiść? kurestwo?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam się nie martwić - tak mi powiedział mój gin, no ale jak tu sie nie wkurwić?!!!
zastrzegam : to nie był żart 😠 😠 😠

wszy, mendy, myszy, szczury i inne upierdliwości, póki mogę przesyłąm tym przesukom i zycze im tego czego one mi zyczyły i zyczą i nic więcej.
szmaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka ja z prawej strony pod żebrami czuję jakąś większą gulkę i nogi...po lewej stronie też coś w tym rodzaju i nogi 😉 a na dole coś okłada mi pęchcerz...i bądź tu mądra gdzie co jest 🙂 i zastanawiam się jak te dzieciaczki się nam mieszczą w brzuszkach 🙂 przecież one mają już z 50cm niczym małe tasiemce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem wam tak ze ruchy czy głowka do gory czy na dol odczuwam tak samo i nie wiem jak to moje dziecko lezy we wtorek to sobie znowu urzadzila sale gimnastyczna w brzuchu wiec sie wcale nie zdziwie jak znowu wywinela matce numer 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
moj to mowi ze nie wie gdzie gadac czy kolo pitki czy przy zebrach 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...