Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🤪 Dotis 🙂
ale śmiesznie 🙂
mi się pokazują ale takie małe kuleczki i ciężko je uchwycić bo zaraz znikają...
też tak macie Dziewuszki ze jak tylko kładziecie się spać to Wasze pociechy zaczynają fikać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis super 🙂 u mnie tez nie da sie uchwycic tych stópek wystających czy łebka bo zaraz znikają 🙂

moja też zaczyna harce jak tylko sie położe 🙂 moja panna ostatnio przenisoła sie z lewego boku na prawy 🙂 ale częściej sie wypina na środku 🙂 nie wiem jak ona tam leży bo różnie to bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusia napisała że dzisiaj o 13 wychodzą z Małym ze szpitala...pisze że mały jest grzeczny i prawie w ogóle nie płacze.Wszystkim Dziewczyną które urodziły składa ogromne gratulacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sprawdzam czy kumam 😉
Laski mój brzuszek wypełzł miesiąc szybciej i na początku cieszyłam sie że go nie mam- tzn pierwsze dni to tak jakoś 4 m-ąc mi został 😜- ale tęskni się za tymi ruchami rączek i nóżek .
[URL=http://img121.imageshack.us/i/maedobrzuszka.jpg/][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1968/maedobrzuszka.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kwietniowo..

ja mogę rodzić pierwsza na ochotnika..czuję się już gotowa i chciałabym mieć to z głowy..niestety termin dopiero na 30.04 😞
żadnych skurczy, ani sygnałów ostrzegawczych też nie obserwuje..

..chciałam zrobić mamie dowcip że rodzę, ale kobitka by osiwiała w ciągu minuty, to nie będę sobie jaj robić..niech jeszcze się nacieszy ładnym kolorem włosów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wczoraj zadano mi pytanie czy dziecku jest wygodnie leżeć ciągle głową w dół? Przecież jak my staniemy na głowie to nam zaraz krew do mózgu odpływa i robimy się czerwoni...i to mnie zabiło, niewiedziałam normalnie co odpowiedzieć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...