Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madziaa pewnie z 1 niemowlaskiem bywa ciezko a co dopiero 2 ...
przesylam Ci pozytywne fluidy ... tylko to jestesmy w stanie zrobic na odleglosc ...
ale jestem pewna, ze przetrwasz to wszystko i wtedy dopiero bedziesz mogla byc naprawde dumna z siebie, ze dalas rade ... jakby co - zawsze zagladaj tutaj i pisz co Cie meczy ... czasami wystarczy sie wygadac ( wypisac ) ... trzymam kciuki za Ciebie ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co możecie sobie pomyśleć o mnie że jestem jakaś bezuczuciowa ale nie znoszę takich ceremonii...trochę jak na pokaz, taka szopka odstawiana. Jestem do tego zniesmaczona tym że tylko jedno ciało tak wyróżnili a przecież inni też zginęli w taki sam dramatyczny sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i wiecie co jest jeszcze bardziej dla mnie przerażające? Że większość z polityków już zaciera ręce ze szczęścia, że zbliżają się wybory... jak to się mówi, świnie zaczną pchać się do koryta... I nikt mi nie wmówi, że jest inaczej. Przykro i ciężko mi to mówić, ale niestety tacy jesteśmy... Pod tym względem nic nas nie różni od zwierząt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakladka
maly spi dzis tylko po godzinke dziwne wczoraj spiochal co 3 godziny moze cos z pokarmem nie tak 🤢 ilonka stosujemy domowe sposoby masaze przykurcz nozek a od wczoraj koperek kropelki odstawilismy bo prawie codziennie by je lykal, ciekawa jestem jaka bedzie dzisiejsza noc troszki sie boje jak to malenstwo tak sie meczy 😞 ale jestem dobrej mysli ze wreszcie sie to skonczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia masz w 100% rację niestety nasz naród robi wiele rzeczy na pokaz a w środku jeden drugiego utopiłby w łyżce wody. Szkoda że rozdzielili Prezydenta z żoną nie powinni tego robić bo oni zawsze w siebie tak wpatrzeni widać było że bardzo się kochają a ostatnia ich droga nie odbywa się wspólnie nie można mówić o bólu bo każdy przeżywa to inaczej ale wydaje mi się że córce też byłoby lżej wiedząc że oboje rodzice wracają razem
Żałoba potrwa kilka dni a w rządzie już liczą kto co obejmie tak też było po śmierci Papieża tak wiele obiecywali że skończą walkę i wytrwali raptem 2 dni a teraz mają tyle do zdobycia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki nie tylko kropelki pomagaja na kolke
moja kolezanka polecała mi bym kupia sobie jak bede karmic piersia lakcid, ta sa jakies kultury bakterii, ktore wspomagaja prace jelit, potem tez juz kupila dla malego lakcio baby, i to juz sie podaje dziecku, i wtedy nie ma problemow z prezeniem, a w aptece na kolki i ogolnie stany niepokoju dla niemowlat od 1 dnia zycia mozna podawac czopki Viburcol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po ogladaniu, zadzwonili z firmy ze jakies budynki zalewa i maz poszedl, oby za 2h wrocił na kapiel mlodej

a co do naszego narodu, my uwielbiamy takie akcje, jestesmy narodem uciemiezonym, ktory w momencie takich tragedii łaczy i maszeruje po ulicach. Wtedy nie ma podziłów i wszyscy paytrza w jednym kierunku, ywieszaja flagi i pokazuja zalobe ale dalej w nas siedzi zawisc i chec zdobycia stołka. a to ze prezydentowa oddzielili to okropnosc, przede wszystkim powinni sie zastanowic co bedzie przezywac ich córka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
piękne te wasze dzieciaczki, rozpływam się nad każdym oglądanym zdjęciem 🤪 (choć oczywiście najpiękniejsze dzieciątko mam przy sobie 😜)

Monia - mimo rota i innych tego typu wymówek - to okrutne, że nie pozwalają Ci przytulić synka. Dla mnie niewyobrażalne, żeby tak odbierać chwile gdy tworzy się najbardziej niesamowita więź między dwiema osobami! Ale rozumiem, że nic nie możesz na to poradzić 😞 Ciesze się razem z Tobą, że już niedługo utulisz synka 🙂

Madziaa - bardzo mocno Cię przytulam! Rozumiem, że może być Ci ciężko. Mi samej często ręce opadają z bezsilności, a Ty masz przecież dwa maleństwa. Ale wierzę, że dasz radę (jestem o tym przekonana) i będziesz miała podwójną radość. Trzymaj się kobietko i wyżalaj się nam do woli 🙂 Raz jeszcze przytulam mocno!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co zmienię temat, dupa mnie już boli od tego dzisiejszego leżenia 😉 normalnie już nie wiem co ze sobą zrobić...gadam do małej by nam jakąś rozrywkę zafundowała w postaci narodu ale ona tylko się pręży jjak to słyszy 😉

Ciekawe jak tam Perełka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O i dziękuję za oklaski; z tego co czytam - gorący temat.
To i jak przyłączam się do ogólnej akcji DAJ OKLASKA i będę regularnie oklaskiwać kogo się da 😉

Mam jeszcze pytanko do mam które już urodziły:
po ilu dniach odpadły kikuty pępowiny waszym maluszkom?
Nasz synek ma dzisiaj 13 dobę i jeszcze pępek z kikutem 😞
W sumie to nie wiem jak długo to powinno trwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia te kropelki powinno sie podawać regularnie. Szwagierka podawała już od pierwszego miesiąca aż do 3 miesiąca. Mały ma już 6 miesięcy i zdrowy jak rydz. Zazdroszczę wam bo macie swoje malenstwa już przy sobie. Ja mam na jutro termin a tu ani skurczów ani rozwarcia nic. 😞( A mówią że dziewczynki się spieszą na świat. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...