Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mnie to najbardziej brakuje czekolady ile bym dała żeby móc zjeść tabliczkę Linda a tu dupa tylko otwieram szafkę i wącham, a te cholerne złote króliczki na mnie patrzzą 🙂

ja dzisiaj na obiadek rosołek, pierś z rosołku, młode ziemniaczki i buraczki, wypas !!! kotlet schabowy tez mi się marzy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka mam tak samo jak Ty...aż mam nerwy na wszystko i wszystkich. Jeszcze wczoraj byłam na zakupach i było tyle fajnych ubrań a ja nie mam jak ich przymierzyć 😞 nie wiem do jakiego rozmiaru wrócę 😞 naprawdę można popaść w depresję 😞 bo zawsze tak jest że jak czegoś potrzebuję to tego nie ma a jak nie mogę sobie kupić bo brak kasy albo coś tam to widzę same cudeńka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki! 🙂

Maja i Nadia są śliczne 🙂 Gratuluję Wam 🙂

Klapi, Hania wyrosła z rozm 56, a moje dzieciaki dalej śmigają w rozm 50! 🤪 😁

Niedawno wstałam... Poszłam spać o 6 nad ranem bo Gabryśka z Nikolą wcześniej mi nie dały... Nie wiem co się dzieje z Nimi ostatnio. Często płaczą, są non stop głodne... Lekarz zalecił mi podawanie Im mleka dla "głodnych dzieci". Niby miało powstrzymać apetyt i sprawić, że będą rzadziej jadły bo przybierają na wadze za szybko... I chuj. Od kiedy je jedzą budzą się co 2 godziny... Psycha mi już siada, nie wiem co robić... HELP!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa dasz rade na pewno !
2 Kruszynki to podwojne szczescie, ale i tez podwojna praca i wysilek ...
jestem pelna podziwu dla Ciebie ... sama nie wiem jakbym sobie radzila ...

ogladalam wlasnie przekazanie trumny z prezydentem, smutne to wszystko takie, ech ...
ogladajac tv mozna pol dnia siedziec i ryczec ... bardzo wzruszajace ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja specjalnie nie oglądam TV bo nie lubię rzeczy związanych z pogrzebami...nie będę się wprowadzać w jeszcze większy dół na siłę.

włączyłam sobie po raz 3 Marley i Ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...