Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też używam okteniseptu (polecali w szpitalu)
Ja wychodziliśmy w 6. dobie to lekarka powiedziała, że niedługo powinien odpaść. A tu dalej siedzi.
Ale chyba jeszcze nie powinnam się martwić.

Faktycznie, an większości z was są limity czasowe na oklaski. Trzeba się wstrzeliwać 😉

Ciekawe jak radzi sobie perełka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale mi ten dzien sie smeci, caly czas prawie w łózku leze, pragne słonca

a w piattek odebralismy wreszcie gondole, ale jajca były jak ja zobaczylam, bo z zewnatrz jest srebrno-szara, ale w srodku ciemno morska, szczęka mi opadła, ale teraz juz się pryzwyczaiłam i nawet mi się podoba, nawet bardzo 🙂

byłyście już na przeswietleniu bioderek, bo ja musze Maję szeroko powijać przez 6 tyg. nie jest źle ale lewe bioderko tego wymaga 😞 kazali mi w sumie tylko na noc, ale biedna ma wtedy taki odwłok śmiejemy się że jest prawdziwą pszczołą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia ja też już mam dość tej pogody a do tego ta atmosfera 🤨
A tak byłoby co robić z maluszkami możnaby posmigać na spacerki i dzień by jakoś w miare wyglądał.
Ja mam bioderka dopiero po 4 tyg. zycia - zdziwiłam sie że tak późno??? no ale cóż jak tak kazali.A szeroko pileuchować mam profilaktycznie - czego nie robie za bardzo bo mała się pręży i nie lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale se poklaskalam 😁
A mi tez ktos klaskacza dal 🤪 dzieki
Kurde ja juz nie wiem cos sie ze mna dzieje podobno wieczorem i w nocy najczesciej lapie jak cos nie no zobaczymy jak dzisiaj nic nie bedzie no to pewnie se ponosze jeszcze brzucholka 🙂
A moja niunia dzisiaj spokojna a zawsze szaleje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...