Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co mama co babcia co polozna to inne teorie zywieniowe dla matki karmiacej, na wizycie moja polozna powiedziala ze mam jesc jak najwiecej watrobki a ja tego nie znosze 🤢 wiec powiedziala zeby jesc duzo miesa bialego kurczaka i indyka, jajka na miekko tylko 2 jajka na tydzien, duzo warzyw gotowanych burakow marchewke, pozwolila nawet rzodkiweke zjesc, no ja juz sama nie wiem co moge jesc, tak zeby malemu nie szkodzilo, poki co odstawilam maslo i jak narazie maly kolki nie lapal od wczoraj wieczorem cisza. zobaczymy jak to sie bedzie rozwijalo dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnęłam sobie buły na parze a moja teściowa mówi przecież tam jest gulasz z wczoarj a ty bułki będziesz jadła? no kurwa mać!

potem mi się zaczęła wpieprzać że bułki robię na ściereczce a nie na sitku...

niech ją sranie dopadnie po drodze na poczte bo mnie zdenerwowała już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na brzuchu mam ze trzy rozstępy na krzyż, tak więc spoko. Ale za to uda i biodra - MASAKRA! Całe czerwone od rozstępów 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Tego się nie spodziewałam 😠
Ale w sumie w ciąży najbardziej dbaam o brzuch i piersi, a uda po macoszemu i mam za swoje...

Idę na popołudniową drzemkę z młodym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 napisał(a):
co mama co babcia co polozna to inne teorie zywieniowe dla matki karmiacej, na wizycie moja polozna powiedziala ze mam jesc jak najwiecej watrobki a ja tego nie znosze 🤢 wiec powiedziala zeby jesc duzo miesa bialego kurczaka i indyka, jajka na miekko tylko 2 jajka na tydzien, duzo warzyw gotowanych burakow marchewke, pozwolila nawet rzodkiweke zjesc, no ja juz sama nie wiem co moge jesc, tak zeby malemu nie szkodzilo, poki co odstawilam maslo i jak narazie maly kolki nie lapal od wczoraj wieczorem cisza. zobaczymy jak to sie bedzie rozwijalo dalej.


Pozwolilam sobie zajrzec do Was i widze ze nie tylko ja mam ten problem 😞
Asienka moja polozna zakazala mi prawie wszystkiego, obecnie jem drób , i wieprzowine tylko chudą, wedliny wlasnej roboty , czyli oieczone mieso, marchew, buraki,jablka, ryze ,kasze, ziemniaki i przezucilam sie na maslo roslinne to tyle 😞 i moja mała i tak ma kolki i wzdecia, wiec juz sama nie wiem co lepsze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia a ja smarowałam uda i pupę nawet specjalnym masażem do cellulitu masowałam i co i dupa...rozstępy takie mnie dopadły że strach o nich myśleć. A brzucha nie ruszałam tylko tak od czasu do czasu kremem i ani jednego rozstępa. I o co tu chodzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja niechęc do wszelkiego rodzaju mazideł jaest tak wielka, ze nie dbałam w ogóle, no moze z 10 razy to się posmarowałam bo czułam napięcie skóry na maxa i to mnie skłoniło.
rozstępy mnie ominęły, jak do tej pory oprócz tego co wam pisłam,z ę to chyba rozstęp bo takie coś mi sie zaróżowiło w miejscu tej dziurki po kolczyku przy pępku i pod swiatło tak sie lekko świeci.
no ale to w sumie ma 1 cm długości i jakby sie uprzeć to nie widać - tylko ja widzę.
kolczyk zarzucę po porodzie to widać nic nie będzie no chyba,z ę mnie młody uraczy na samym finiszu bo i tak sie zdarza - oby nie.
ja z kolei mam zajebisty cellulit, który mnie gnębił już dużo wczesniej przed ciąża i to jest moja zmora. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cellulit! Ania ja mam ormalnie himalaje na swoich udach...mam wszytskie niedoskonałości ciąży! dobrze że hemoroidy mnie ominęły ale cicho bo i one się dowiedzą i napad na mnie zrobią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
walczyłam z tym gównem cellulitowym i nic.
normalnie, jakby był mi pisany juz dożywotnio.
ale teraz - moze jak uda mi się nie powrócić do palenia to i ta skóra sie zmieni.
jeszcze parę lat temu, zanim mnie tak zaatakował, nie pomyslałabym, ze w ogóle to bedzie moja przyadłość.
wszystko zaczeło sie po 30-stce 😞 czyli jakieś 2 lata po tym, jak zacełam palić fajki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja jak patrzę na stare zdjęcie jakie miałam nogi i pupę to aż chce się oglądać a teraz mam jak kobieta po 70 🤢 albo gorzej...strasznie wyglądają nie wiem co się z nimi stało bo zawsze dużo ćwiczyłam. Następnej ciąży mówię kategorycznie NIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a mnie hemoroidy nie ominely ☺️ 🤢 🤢 koszmar jakis !
... jeszcze nie rodzilam a podobno po porodzie jest najgorzej ...
juz jestem w stresie ...

na kupe tez nie latam tak jak Wy ...
caly czas kozie bobki 🤢
za to potrafie 2 razy w nocy wstawac zeby sranko zaliczyc ☺️
nigdy tak nie mialam ...

rozstepy to tez narazie tragedii nie ma, ale celulit - porazka !
nawet z przodu nan nogach mi sie zrobil 🥴

w ogole moje cialo na maxa po dupie dostalo w tej ciazy ...
a kto wie co mnie jeszcze "milego" spotka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do hemoroidów, to nic mi z szarej gwiazdy głowy nie wychyla ale wiadomo to.
teraz cisza i moze nawet nie wiem, ze posiadam (klapi chyba tak miała).
najgorsze, ze w trakcie porodu i wysiłku wszystko może sie zdarzyć 😠
narazie mój synek ostro pracuje nad tym zebym jednak miała rozstępy na brzuchu 🤨

Aron, why ?!! 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...