Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ta, mnie też już zaczynają pytać a właściewie witać tekstem: Jeszcze ?!!!!! i tacy zdziwieni.
ile to jeszcze?!!!!
a mi się uz żygać chce od powtarzania na kiedy mam termin zwłaszcza, ze każdemu już z tysiąc razy ówiłam przecież.
ale teraz mam opracowaną odpowiedź i nie zawaham sie jej użyć.
na pytanie: kiedy ? mam zamiar odpowiedzieć z taką nagłą miną obesraną : no właśnie teraz 😜
i poczekam na reakcję 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Znowu mi brzuchol stwardniał i z jednej strony bardziej wystaje, bo się mała wypycha. Wogól opadł mi między nogi ☺️ tak, że nawet nie mogę normalnie siedzieć, schylić też się nie mogę, bo potem nie ma szans na wyprostowanie 🤢 Ja chcę się już rozpakować !!!!

Dziwczyny, macie uzupełnioną tabelkę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakladeczka
no ja poki co karmie ale tez mam przeblyski ze moglabym dokarmiac bo w szpitalu maly spal po takim mleku jak zabity, chociaz na noc bym go dokarmiala ale poki co mam ambicje karmic i karmie roznie to wychodzi raz maly spi godzinke raz trzy godzinki pod rzad a raz wcale i trzeba go nosic przytulac glaskac nawijac, wszystko jest fajnie dopoki nie ma bolesci kolkowych.
najgorsze jest to ze jak mam takie skromne menu to ciagle jestem glodna i tylko podjadam raz chalke a za chwilke wedlinke siegam z lodowki i mam wrazenie ze tyje jakas glupia dzis jestem 😠 ciagle mysle o swojej figurze zamiast o malym 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze byłoby jeszcze wtedy szczoszka puścić w gacie tak żeby nogawy się zmoczyły - wtedy to by było wierygodnie, co ? 😁 😁
a to pragnienie to i mnie dopadło, może im więcej nas czyści tym bardziej trzeba uzupełniac niedobory.
zgaga mniejsza dużo odkąd brzuch mi sie opuścił 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, w zyciu nie jadłam takich dobrych pomarańczy, jak teraz kupiłam.
ma tu facet warzywniak, drogo jak penis (bo jedyny w okolicy) no ale takie mu sie okazy trafiły,z ę kazałam bartkowi kupić 10 zeby tak się użreć jeszcze przed.
normalnie bierzesz do buzi, 2 gryzy i miąższ znika a sam sok zostaje.
nigdy nie miałam tak pomarańczowego nieba w gębie 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta sprawdź czy dwóch skarpetek na jedną nogę nie ubrałaś 😁 😁 ja tak zrobiłam kiedyś i szukałam jak głupia...wogóle ostatnio robię wiele rzeczy po których widać że mi się rozum skraca w ciąży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dotis, ja to juz nawet nie wiem ile z nas się rozpakowało, a na którym brzuszku ty sie zatrzymałaś 🙂
kasia85 urodziła ostatnia i tyle pamiętam.

Basik chętnie bym porozsyłała te pomarańczki bo jestem pewna,ze nie jadłyście takich.
kurier zamówiony, zaraz wysyłam 😉

przyznaję,z ę kopa w żebra ani jednego również nie dostałam i tego bólu nie znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...