Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ALEŻ JESTEŚCIE LASKI BRZUCHASKI 🙂
Morf, a ty nie dramatyzuj i nie piernicz głupot, zee jesteś jakaś przerysowana.
ja na pewno jestem grubsza i jakoś muszę z tym żyć jeszcze jakiś czas 😉
asieńka to należy do tych szkapinek więc nawet nie mamy sie co do niej porównywać.
mnie załatwiło co innego, jak na asieńkę popatrzyłam, a mianowicie to, ze mam chyba jeszcze niżej brzuszek od niej.
moze ja dziś pojadę się rozdwoić? 😉
dziś znów zaobserwowałam, ze jest znacznie niżej niz był wczoraj i ból "rozciągającej sie skóry" pod cycami jest upierdliwszy niz do tej pory.
kociambry nie dość,z ę stołówka niezła to parapetówa na maxa 😁
JoZo - pozazdrościć. przeczytałam bartkowi jak rodziłaś, a on: o matko ale hardcore 🙂 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kirkke, chyba ogólnie jest taki limit ale - w ogóle ta nowa wersja jest niedopracowana 😁
pan Admin niestety narobił obietnic, ze tak zrobi, tak zrobi, watek oklaskowy założono w celach sugestii, jak rozwiazać "potworny" problem oklaskowy, który powstał i generalnie moim zdaniem, za wypisanie którego za chwilę dostanę bana albo jaką inną karę, olał to ciepłym moczem 🙂
jakby mnie nie było tzn., że mam karę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale napisalyscie chwile mnie nie bylo a tu tyle 🤪
A oklaski w pon. prawopodobnie maja byc wylaczone tak wyczytalam 🤔
Kirrke Ty kochana sie nie zamartwiaj bo nie ma czym ja jak mialam te skurcze to lekarz wazyl mala i mowil ze jak ma juz ponad 2500 to juz jest bezpieczne dla malucha moja wazyla ok 2800 a po tyg juz ponad 3000g takze nie martw sie mowie Ci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my juz po spacerze,cieplutko 🙂
teraz lece po remika do przedszkola tylko mala sie naje 🙂

brzuszki macie swietne ale ja sie ciesze ze juz go nie mam 🤪
agata ty chuda jestes kobito 🙂
jozo pieknie 🙂

dzis w lesie jakas pani zapytała mnie czy woze swoja siostre 🤔 🤢 no bez przesady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem bo się nie interere tymi oklaskami od jakiegos czasu. wyłączy i będzie spokój, a jak nie wyłączy to w końcu też będzie spokój 😁
Agatta, dla niego hardcore to te masaże "okolic" i zaglądanie w moją cipkę w trakcie kryzysu 7 cm, w ogóle jakaś krewka z paluszka, a co dopiero oglądanie łozyska w celu stwierdzenia nieprawidłowości to już ponad jego wytrzymałość psychiczną i pewnie fizyczną 😁 😁 😁
chyba mu kupię korki do uszu i zatyczkę do nosa profilaktycznie gdybym zechciała się zesrać w kulminacyjnym momencie 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka apropos zatyczki do nosa 🙂
trochę to obrzydliwe co napisze no ale ludzkie 🙂
jak leżałam w szpitalu to sale były dwuosobowe, a dwa pokoje miały wspólny kibel, czyli razem cztery laski korzystaja z kibla i był specjalny kosz na te wielkie podpaski, często wymieniany, ale zdarzało się że był pełny i nie ładnie pachniało
i koleś od jakiejś laski z drugiego pokoju wchodzi do kibelka a ja słyszę jak żona go instruuje do tego czerwonego kosza, on musiał go otworzyć a ja znowu słyszę "kurwa jak to jebie" i taki spaw po całości, bidulek musiał sprzątac kibel, a ja popłakałam się ze śmiechu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...