Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no klapi dzieki za info ...
ja tez chyba dam zaszczepic w szpitalu bo skoro jest taka mozliwosc to czemu nie skorzystac ... ale wiem, ze to temat rzeka i ludzie roznie mowia o tych szczepieniach niemowlaskow ... nawet na tej szkole tez cos trula, ze sama na cos tam nie zaszczepila ... ale kurcze badz tu madry i dociekaj na co szczepic a na co nie ... chodzi przede wszystkim o jakies ewentualne skutki uboczne tych szczepionek ... chyba jednak szpitalowi zaufac mozna ... bo komu

syrki oczywiscie klikam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale Maz mnie wlasnie wkur ... 😠
mielismy wyjsc razem ... zalozylam spodnie, nameczylam sie zeby je na tylek wcisnac a On mowi, ze jedzie sam bo sie spieszy ... niby super zalatwi za mnie sprawe ( jedrzeja ), ale teraz siedze i sama zdjac tych cholernych spodni nie moge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko, wiesz co chyba nasze pokolenie na te krzytuźce tężce i inne błonnice było szczepione i jest okej.Wiec tego sie nie boje.

Mnie zastanawia czy te dodatkowe, czy to nie jest tak że firmy farmacetuczne rozdmuchuja sprawe, zeby przewrażliwienie rodzice kupowali szczepionki?
Wiecie to oni sponsoruja reklamy w tv, bonusuja lekarzy którzy wystawia jak nawiecej recept itd
Z drugiej strony potem sobie w brode pluć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania z tym twardnieniem to moze tak byc ...

u nas na sr baba mowila, ze te szczepionki np 3 w 1 czy tam 5 w 1 sa drogie, ale jak kogos stac to niech robi bo po co malucha 5 razy kluc jak mozna raz a dobrze ... no chyba, ze ktos w ogole ich nie chce - to juz indywidualny wybor ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...