Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emilka znalazlam wpis elkki:
cytuje wiec:

"ale naskrobalyscie stron od rana ponad 40
MOJA WIZYTA W SZPITALU I RELACJA
pelne 40 tygodni dzis
macica na samym dole czy jak to sie tam mowi-rozwarcia brak bo nawet badanie ginekologiczne zaliczylam
po tym badani skurczy niemilosiernych dostalam,ale zaraz przeszly-brzuch mnie na dole ciagle boli
22 kwietnia data wywolywania na 20 godzine
mam nadzieje,ze urodze do tego czasu...
mam taki odplyw energii ze szok..spalam 3 godziny
pozdrawiam-zagldne pozniej"

a ja zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dziekuje agatta za odpowiedz...., no ja mam nadzieje ze urodze sama, jak nie to 19 kwietnia do szpitala mnie klada i beda wywolywac wiec mojemu dziecku sie nie upiecze i tak i tak musi wyjsc 😜
jutro na ktg znowu jade moze cos wyjdzie bo coraz czesciej boli bardzo dol brzucha a bol idzie od kregoslupa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 🙂
widzę że tuning zaliczyłam 😉 Dziewuszki te nogi to tylko tak na zdjęciu wyszły wcale takich nie mam na żywo...
do nadrobienia mam tyle że nie Wiem kiedy to zrobię ale widzę że nikt się nie rozpakował tylko Agattka zaliczyła dogłębne badanie 😉

moje Dziecko się nudzi w brzuchu i urządza sobie czkawkę 😉 szkoda że ie pomyśli o tym by na świat wyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o a mi tez ktoś zajumał oklaska i to dwa bo było 36 😉 zalewam się teraz łzami...a są oklaski na MINUSIE?? Ja chcę mieć takie bo chyba jeszcze nikt nie miał na minusie 🤪 ale by było fajnie byłabym pierwsza 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się dzisiaj rozpisałyście 60 stron do przeczytania nie dam rady dopadła mnie depresja i dół gigant nie mam siły dzisiaj w czasie badania Arunia prawie zemdlałam to juz ponad moje siły. Przyjechałam do domu a Werka zielona jak trawka na wiosnę i mówi że wymiotuje i mówi że ma biegunkę o 17 pojechaliśmy do szpitala bo już leciała przez ręce została na oddziale. Jest po prostu zajebiście a moja mamuśka oznajmiła że w czwartek wyjeżdża do Niemiec bo przecież tu nic ja nie trzyma , więc porównuję ją do Waszych teściowych bo niestety taka jest. Piotrek za tydzień wyjeżdża na szkółkę na 3 tygodnie tez zajebiście zostanę sama w domu z dzieciakami i blondynem( scoobi). Jeszcze ta sytuacja w kraju to jakaś masakra normalnie.
Czy ktoś się rozpakował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...