Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiecie co kur..c 😠 😠y zaraz dostane napisalam wczoraj o kochanej tesciowej no to dzwoni do mnie i mowi ze dostala pismo o eksmisje do 1 maja ma sie wyprowadzic 😠 😠 niby bo ona nie plkacila za chate bo nie miala za co no nie jeb.e tu zaraz chyba zaczne rodzic no ale mnie wkurzyla franca jedna szok. My swoja czesc wplacalismy mamy swoja ksiazeczke oplat ja nie daje rady z ta baba. 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julka – ja łykałam wiesiołek codziennie od 38 tyg (a zdaje się że można wcześniej) na bardziej elastyczne krocze. Do tego mąż robił mi masaż krocza (olejkiem ze słodkich migdałów z witaminą A+E).

Agatta – w szpitalu zaszczepili małego przeciwko żółtaczce i gruźlicy. Taki standard. Osobiście wolałabym żeby te szczepionki były jak dzieciaczek jest starszy (tak jest np. w Szwecji) i nawet rozważałam nie zgadzanie się na nie (nie musimy się zgadzać, chodzi o to że duża dawka substancji konserwującej – rtęć – w stosunku do masy ciała dziecka, a różnie mówią o możliwych skutkach) ale ostatecznie odpuściłam. Kolejne szczepienia 6 tyg po porodzie.
Rota – nie wiem czy warto (wiadomo jak szybko mutują wirusy). Do pneumokoków taż mam raczej negatywny stosunek. Jeśli chodzi o skojarzone – fakt, jest jedno wkłucie (albo dwa) zamiast trzech (nie wiem czemu piszesz pięć), ale wydaje mi się że mają więcej tej rtęci; jeszcze się podowiaduję.
Uśmiałam się z akcji spodnie. Też tak miewałam, wiem jak cierpiałaś 😁

Kahna – kiełbaski, dobre sobie...

Asienka – ja k i d podaję razem rano. K chyba trzy miesiące, a D nie wiem. Czasami nam też zostaje na palcach albo na policzku małego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ile trwa taki skurcz, napięcie brzucha bo u mnie około 2-3 minut juz i jakos tak regularnie się zaczyna.
ja już zgłupiałam i nic nie pamiętam ze szkoły rodzenia.
najlepsze jest to, ze bartek wszedł, zjadł i dostał telefon i już go nie ma, a ja się chyba rozkręcam 🥴
picza mnie boli bardziej i pachwiny czuję.
ło matko, juz raz narobiłam rabanu i dupa z tego wyszła i znów was epatuję pewnie na darmo ale mam sranko bo sama jestem i wiem, ze musiałabym teraz kombinować innego "towarzysza" do porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadłam juz placka ziemniaczanego, wypiłam kakao, pochłonęłam 1/3 słoiczka kaparów, trochę zielonych i czarnych oliwek, teraz jem plastry szynki z zółtym serem i gotuję wodę na herbatę.
jak mnie weźmie to zrobie wszystko zeby sie nie posrać na porodówce bo mi połozne trupami padną 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...