Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Ania przepraszam Cię bardzo jeśli mój sms wyrwał Was ze snu 😘 jakos tak głupio mi przeszło przez myśl że Ty jedna możesz nie spać o tej porze...a tak szczerze to dopiero teraz zobaczyłam ktora to godzina była...przepraszam raz jeszcze.Wybaczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nadia ale z Ciebie mala dama 🙂 sliczności...

Maja ja jestem zdania że można rozpieszczać ale z głową...

głód mnie dopadł...mam ochotę od wczoraj na spaghetti 🤪 chyba sobie zrobię na obiad dziś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new przepiekna ta twoja lalka 🙂
ilonka wyrazy wspolczucia z powodu smierci babci meza 😞
ja nareszcie sama wysprzatalam sobie mieszkanie na blysk maly mi w tym bardzo przeszkadzal ale wreszcie udobruchalam go wozkiem i smoczkiem no i spi od 10 minut 🤪
mamcia moja kochana zadzwonila i powiedziala zebysmy przelozyli pierwszy spacer na inny dzien ze wzgledu na ten pyl wulkaniczny 🤢
iskierka i klapi u nas jest podobnie maly czasem ma takie ataki ze nie chce spac sam u siebie wiec bierzemy go do nas czekam pol godziny jak zasnie i wyganiam do lozeczka 🙂 najgorsze jest to ze po kapieli osttanio nie chce spac, myjemy go o 18 a zasypia po 21 🥴 potem budzi sie przed polnoca jeszcze no a potem tradycyjnie juz 2 i 6.
piekne brzusie ilonkowe i julciowe
udanej sobotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka Twoja mama ma racje odpuść sobie spacerek:
Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła, że mikroskopowej wielkości drobiny popiołu są "potencjalnie niebezpieczne", jeśli zaczną osiadać, ponieważ mogą powodować u ludzi problemy z układem oddechowym.
ma być teraz cieplutko to nadrobicie kilometry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonko, pewnie ze wybaczam bo i tak nie spałam, tyle tylko, ze nie miałam siły kompa odpalić i naskrobać.
zreszta zwykle zasypiałam dopiero około 2-ej więc spoko.
wczoraj załapałam wyjątkowego muła bo i wstałam wcześniej no i źle sie czułam.
a tak w ogóle to młoda godzina przecież była - przed północą 🙂
kurde, jak mi te nadgarstki strzelają ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mąż karze mi już rodzić, bo mówi że już głupieje w ciąży..non stop chodzę i sprzątam..
teraz chciałam podłogę umyć to zabrał mi mopa i kazał leżeć.. ☺️
pocieszam go ze po porodzie mi to minie i znowu wołami trzeba mnie będzie do sprzątania zaciągać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna, no to jak mąż ci każe urodzić jak najszybciej to nie ci mopa nie zabiera 😉
Sztunia, na taką właśnie odpowiedź liczyłam 🙂
nie cierpię tego diabelstwa 😠 😠
Ania78, no to jakaś maskara jest przecież. nie mogę ruszać łapami, palce też bolą ale te nadgarstki, to jakbym całej armii po kolei kapucynka trzepała bez przerwy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...