Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
liliana ale oryginanlnie i pieknie jak dla mnie mala to cala emilka super wygladacie 😘
ilonka ja tez myslalam ze tesciowa rozerwe jak zaczela znosic ubranka, to jest tak ze chcialybysmy dziecko miec tylko dla siebie i wszystko same mu kupowac i o wszytskim same decydowac ale uwierz tak sie nie da jedynie mozesz tego dziecku nigdy nie zalozyc i juz 🙂
moja tesciowa kupila ohydny komplecik z napisem ukochany misiaczek dziadziusia chyba myslala ze tam jest napisane dzidziusia 😁
natomiast jestem przeszczesliwa jak moja mama znosi ubranka jak wejdzie do domu to odrazu oko leci mi na reklamowke 😜
no tak to juz jest jaka tesciowa by nie byla to zawsze jest zle i niedobrze ja wczoraj mialam wkurw jak zaczela nosic malego 😠 tak nim bujala na boki w gore i w dol az sie pozygal 🤢
moja mama mnie powstrzymuje i uspokaja ze nie wolno sie denerwowac i robic min 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka ależ by mnie poniosło...spoko, ja aż tak negatywnie nie jestem nastawiona do teściowej, a tym bardziej do ubranek od niej 😉 ale to pewnie dlatego, że obie rodzinki mamy daleko i czasem mnie przeraża myśl, że wszystko musimy sami i znikąd pomocy w sumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka ja już Ci mówiłam że Cię podziwiam...ale u mnie tak nie będzie bo to ja będę wychowywać mała i ja narzucam zasady. Moja mama wie że ja jestem twarda i jak powiem tak będzie.

Kurcze mogłam kupic sobie jakąś gazetke bo mi się nudzi...coś bym poczytała. Ale mam pomysł wejdę na strony internetowe gazet 🤪 ja to mądra jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniadad z no tak, ale chyba najpierw trafilas do tychów, jesli nie to sorki 🙂 a gdzie rodziłas tak wogole?

no moja tesciowa tez szmat kupuje co niemiara, tylko jej do tej głowy nabic nie moge zeby kaftaników nie kupowała tylko body, a jak kupi body to wszystkie z długim, szmaty nawet znnosne kupuje bo zazwyczaj w smyku, ale zdara jej sie kupic jakis wynalazek, jak grube śpiochy i kaftanik takie pluszowe w kolorze budyniu z brudnym rozem wykonczone na bordowo--okropnosc, nigdy mloda tego nie zalozy, a babcia szczesliwa ze kupila, wiec niech ma.
tylko mowie jej ze w hm sa fajne ubranka to jjakos tam nie chodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mam dość tej żałoby...wszystkie strony piszą jedno i to samo w koło 😠 już troche za dużo tego. Przecież tez się inne rzeczy na świecie dzieją i w Polsce. Dobrze że chociaż o tej chmurze pyłu napisali 😉 a najbardziej mnie rozwaliło wczoraj to jak oglądam pogodę a tam pierwsze co pokazują to jaka będzie pogoda w Warszawie i Krakowie w sobotę i niedziele 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka a mapka polski w pogodynce czasem nie byla czrano biala 😜
to ja to ja 🙂 dzis mamie konczy sie urlop a tesciowej walnie sie kazanko coby codziennie nie przychodzila no i od poniedzialku moze bede soba 😉
sztunia haha
wlasnie przyszla tesciowa no to sobie posiedza mamuski 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się dlaczego te babcie są takie nadgorliwe...ja bym się cieszyła gdyby ktoś mi kupił mate albo chuste do noszenia lub leżaczek.Takie rzeczy które będą praktyczne a nie ubranka z których mała zaraz wyrośnie lub ich nigdy nie założy bo ja mam inny gust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj...ale przyjedzie jak najszybciej jak tylko Mała Mia wyskoczy z norki...

a mój Mąż do mnie dzisiaj napisał takiego smsa: COŚ CZUJE ŻE DZISIAJ BĘDZIE Z NAMI NASZA MAŁA KRÓLEWNA 😘

jak fajnie że on to czuje bo ja już nic nie czuję...po drzemce wszystko mi przeszło a tak mi się smacznie spało i jak zasypiałam to myślałam o tej KARKÓWECZCE co Ania robiła i ośliniłam podusie przez sen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No za miesiac bedzie ale mam nadzieje ze mala nie ma zamiaru czekac na ojca
jak najdluzej u mnie w brzucholu 🤪 😁 😁 😁

Ilnka nie mow hop
Ja wczoraj nic zero skurczy dolegliwosci jak zawsze pachwina i wc
a dzisjaj skurcze mam caly czas juz a nie zapowiadalo sie 😉

Czekam na wieczor moze sie beda nasilac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
julcia to gdzie Ty rodzisz ze musisz placic i z kim w takim razie masz ten rodzinny?
wyskubalam sobie brewki ach jaka piekna jestem hahahahahahaha 😁
wchodze w spodnie sprzed ciazy tylko sadelko sie wylewa , poki co brak tali wciecie bardzo slabiusie ale jakos sie przezyje w koncu to tylko 2 tyg po porodzie 😜 szkoda ze nie mam wagi bo bym codziennie ja molestowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka ty szczypiorku...
A ja się wczoraj dowiedziałam że się spasłam w ciąży 🤢 Kolega pisze do mnie taką wiadomość: DZIEWCZYNY Z NEW YORKERA MÓWIŁY ŻE SIĘ SPASŁAŚ CIEKAWE CZY PRZEGONIŁAŚ MOJĄ...
Odpisałam mu że widzę że dziewczyny każdą ciężarną tak obgadują bo mi to samo o Weronce mówiły...tylko ża ja ma dopiero 22 na plusie albo 20 a ona miała 32 lub 28 już nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...