Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
emi, dzięki za relacyjkę zwartą i dość tresciwą.
fajnie, ze juz w domku jesteście i ze jest sympatycznie. tatuśko sie ośmieli i rozrusza i jak to zwykle bywa. niestety to my musimy ich wspierać nawet wtedy, kiedy to oni nas powinni 😉 😁
słaba płeć, a jednak najsilniejsza 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mam nerwa bo moja tesciowa obdzwoniła rodzine że ja rodze i dzwoni co chwile każdy 😠 teraz jak bede naprawde rodzić to pojadę potajemnie i powiem że w Chobieni u rodziców jestem! A prosiłam by trzymała język za zębami!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab czy ja dobrze zrozumialam,ze w szpitalu jestes???
ja bardzo slabo dzis sie czuje zas mam wysokie cisnienie jak na mnie a bez kawy jestem 😞 😞
jeso chce urodzic mam juz dosc 😞 😞 😞
zycze spokojnej niedzieli-u nas mniej slonca ,ale cieplutko-zmykam pranko na ogrodek powiesic 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie Lachonki chyba na dwór wywiało albo przed telewizory...spacerków zazdroszczę ale TV nie 😉 ja się ciesze że tu nie mam i że jutro bedzie poniedziałek i może w końcu będzie wszystko normalnie funkcjonowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka, ty wczoraj spanikowałaś i ja też 🙂
naazie czekam, organizm sie oczyszczać zaczął dołem i mam wrazenie,z ę zaraz mi się i górą ulewać zacznie.
brzuszek raz tak, raz srak, w sumie bezbolesne spięcia.
rano dziś miałam spuchniętą gębę i to jakoś dziwnie z prawej strony, teraz trochę mniej.
czekam na bartka, około 15-ej ma być w domu (mam nadzeję, ze nic mu nie wyskoczy) i mogę zaczynać rodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a na spacerek to chyba rzeczywiście sie wybiorę bo tak ładnie za oknem tylko oczywiśćie pobiegnę na tron bo znów mnie goni. juz chyba 4 raz dzisiaj, a wczoraj jeszcze twarde kozie bobki tylko produkowałam.
nic, tylko ponadziewać na sznurki i korale sprzedawać.
biorę sucz, ona się na pewno ucieszy i zrobimy rundkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...