Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dotis ale masz Mysie fajniutką 🙂

Emila tez na NK sobie fotki pooglądałam...mała Myszka śliczna i jakieo smoka dużego ciągnie...chyba tatę wymęczyła zabawą lalkami 😉 biedny

Iskierka a co Ty robisz że Ci te kilogramy tak lecą?? Laska z Ciebie jak nie wiem...

Ania to ja trzymam kciuki aby te skurcze były tymi prawdziwymi i żeby Aaronek wyskoczył w końcu...

Ella jedź do szpitala niech obadają sytuacje...lepiej nie ryzykować

Ja na swoje cycki zbroje Rycerską założę 😎 taka cwana będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
różowa landryna 😉
emilka, baby to chłopa potrafią wykończyć 😁 😁

a ja nie powitam Aronka bo mi przeszło. cały dzień skurcze co 5 minut i przeszło!!!!!!
ja już nic nie kumam z tego wszystkiego.
zrobiłam kawe zeby no wiecie przyspieszyć i mnie tak zmuliło, ze zasnęłam i jak sie obudziłam to dupa.
teraz zastanawiam sie co ja w nocy będę robić bo raczej nie rodzić 😠 😠 😠
a taaaaam, niech sie rodzi kiedy mu pasuje bo ja juz nie mam siły go prosić zeby juz mamusie uszczęśłiwił i "odciążył" w końcu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka a nie uzywasz tych nakładek do karmienia na piersi?? osłonki na sutki czy jakoś takk to zwią...ja sobie kupiłam w razie czego...zresztą tak jak pisałam moje cycki są uzbrojone po zęby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilam ale mala nie chce przez nie ssac bede musiala jutro spróbowac jeszcze raz narazie oddciagam laktatorem mleko i daje jej w butelce bo normalnie w swiecie strasznie mnie boli i mam rane na ranie, smaruje tez bepanthenem ale nic nie pomaga
polozna mnie pocieszyla wczoraj na oddziale ze bol potrwa 2 tyg i brodawki sie zachartuja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może już jej się uda zassać przez nie..jak smoczka ciągnie to może i zaskoczy z tą nakładką...

Emilka a jak się dziecko rodzi i je wyciągają to co pielęgniarka odrazy wkłada dziecku pierś do buzi czy tylko je kładzie na piersi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...