Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie tez pochmurno bardzo-tesciowa pozla-zabrala Maje wiec beda ja widziec jeszcze wieczorkiem jakc orke mi odda 🤨 🤨
obiad zjedzony a teraz cos za mna lazi....
skurcze dzis chyba slabsze niz 3 tygdonie temu-wszystko mija...albo cisza przed burza-chociaz pocieszanie siebie samej i robienie sobie zbednych nadziei to juz chyba gorsze niz litosc...
poczekam 🙂 🙂
Monia super,e jestescie juz z Areczkiem w domku-dasz rade tylko sie odnajdziesz w nowej sytuacji 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kirrke no witam 😉 ale bedziesz miala chawirke odpicowana 😉

Emilka Slodka ja juz jak patrze na te wszystkie Wasze cudne Dzieciaczki to az mi lzy
naplywaja jakas depreche lapie juz tak chce Swoja Niunie ☺️

My te ostnie brzuchate to juz mamy dosyc i chyba taka presja juz na Nas ze wiekszosc juz ma Bobaski a My czekamy i czekamy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propo zdjecia emilki 😉 tak wyglada dziecko ktore spi juz 3 godzine 🤪 jak ja sie ciesze 🙂 wreszcie odetchnelam dzis 🙂chyba wietrzonko dobrze na dziecko wplywa 🙂
[URL=http://img688.imageshack.us/i/p4190032.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/3293/p4190032.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już mam dosyć pytań:
"Jeszcze nie urodziłaś? "
Aż mam ochotę odpowiedzieć, że urodziłam ale brzuch mi się tak spodobał, że poprosiłam lekarza o wypchanie macicy aby taki pozostał!!!

No i dzisiejszy dialog z mężem:
- Brzuch mnie trochę boli.
- Chcesz jechać do szpitala?
- Sam sobie jedź!
- Ale mi nic nie jest?
- Mi też nie!
- Ale ja nie jestem w ciąży.
- No coś ty!

Moje zdania były wykrzykiwane, jego mówione. Chyba mi odbija!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirrke ja na te pytania znalazłam sobie sposób i zrobiłam opisy na gg i nk i w dupie to mam że się ktoś obrazi,ale jak nie potrafi być cierpliwy to sam sobie winny 😉 a tak wogóle dzisiaj poszłam do mamy i każdy się pyta a na kiedy masz termin a ja z słodką minką: NA DZISIAJ 😉 wszyscy oczy robili że zamiast w domu to po mieście ganiam. Wiecie ja tak latam po tych sklepach bo mam nadzieje w którymś urodzić i potem będę miała gratisy przez rok jak to robią linie lotnicze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...