Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no tescie traktuja mnie jak krowe pelna mleka niby zart ale jak za kazdym razem to powtarzaja to juz jest przeginka 😠
wczoraj moj maz tez juz sie wkurzyl wreszcie na swoja mame 🤪 ze ma dosyc jej telefonow i tekstow "i co spal cala noc" "byl grzeczny" a nawet jesli by sie darl cala noc to chyba juz po fakcie nie, po co takie pytania co to zmieni, trzeba wreszcie wyjsc na spacery i do ludzi, jeszcze troszke i pootwieraja ogrodki piwne i trzeba zaczac malego hartowac na imprezowicza 😜 bo przeciez sie zgnije w domu i jeszcze te babcie 🤢
na szczescie moja dzis juz poszla do pracy teraz tylko czekam na krok tesciowej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka-babciom przejdzie ten entuzjazm niedlugo-wyl;uzuja
tekst mojej tesciowej powtarzany od conajmniej 7 lat
" SYNOWA TO NIE RODZINA"
wiec jak ja sie zwracam d niej przy mezu to mowie"TWOJA MAMA" wkurza ja to,ze nie mowie do niej MAMO
ale po co skoro My NIE RODZINA 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamulki 🙂
Co Wy takie oklepane juz od rana 😁
Widze temat mamus i tesciowych 😉
Ja to sie boje ze moja tesciowa udusze jak do malej bedzie podchodzic 😁 😁 😁
Nie no chyba nie bedzie tak zle ale zadymy beda niezle 🙂
Malenstwa dalej protest nie chca sie rodzic 😞
Musze ruszac bo dzisiaj mam dzien niezle zaplanowany 😁 😁
No i na wieczor rodze:woohoo 😉: 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tAK SOBIE MYSLE jak to jest,ze jedne rodza wczesniej a inne pozniej 🙂
probuje pocieszyc sie mysla,ze najdluzej zostalo mi 3 dni do wywolania 😞 😞
znow mam skurcze,ale slabe 😞 😞
zwariuje normalnie dostane depresji przedporodowej poterminowej 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry walcze dalej z córka i z karmieniem piersia no nie potrafi ciagnac lewej piersi..., wszystkie pozycie karmienia przerobione a cycka nie zasysa...
temat tesciowej...., hmmmm moja przyjechala w dniu wyjscia ze szpitala siedziala przy malej cały dzien i mowi ze pewnie jej zimno... ja mowie ze nie bo w pokoiku jest 23 stopnie, a tesciowa"to zimno strasznie babcia jola by ci nagrzała do 35..., dziecko udusilo by sie na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedziałkowo i słonecznie 🙂
dzisiaj misja prababcia, czyli jakies 4km z buta, a potem misja obiad u babci Krysi czyli jakies 2km, zobaczymy czy dam rade 🙂

wczoraj było pieknie to sie po parku poszlajalismy i bylismy u tesciów, skoro o nich mowa z rana, tesc sie chyba do mnie nie odzywa po ostatnim tylko lipil jak cycka dawałam, a tesciowa dobrze ze do nas nie przyjezdza bo bym ja zatłukła. Takie jej gadanie bez sensu, że np. no od dwóch tygodni jak jej nie widziałam to się naciągnęła- kurwa co to znaczy dalej nie wiem, a najlepszy tekst był jak wychodzilismy, młoda w foteliku siedzi, 20stopni na dworze, o ona nałużcie jej pieluchę na buzie na ten pierwszy kontakt z dworem, no zapociła by młodą, i tylko ręcę jej sprawdzała i mówiła że ma chłodne, to wkońcu michał ją zjebał że ciopłotę to się u dziecka na karku sprawdza, to jak zwykle mu nie uwierzyła 🙂 koniec gadania o niej bo mnie z rana zacznie czepać 🙂

NY ty zmęczona a one szczesliwe 🙂 🙂 🙂

morfinko trzymaj się dzielnie i wracaj z bobikiem 🙂

ilonko mi się mleko pojawiło dopiero po porodzie i to i tak trzeba było ostro ścisnac a teraz leje sie strumieniem 🙂 na początku takie przezroczyste, potem żółte 🙂
a ja po urodzeniu miałam mala od razu przy piersi przez pierwsze dwie godziny, dopiero potem ja zabrali na miezrenie 🙂

klapi moja smiga w 56 dalej i jak cyca ciągnie z ochotą to smoczek od wielkiego dzwona

dotis piekniusia niusia

asienka wit K mam w kapsułkach wiec jej wyciskam do ryjka a D jedna kropelke jej zapodaje, czasem na brode ale azwyczaj trafiam 🙂

emilka jakie spiochy 🙂

ania78 mi bepanten nie pomagał ja jestem zwolenniczką maltanu i moja z osłonek nie chciała 🙂

iskra lasunio landrynkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie laleńki moje kochane 🙂
elkka, u mnie też wszystkie przepowiadacze porodowe ustały, nawet kości łonowe jakoś mniej upierdliwe. dziś bolą mnie już tylko nadgarstki i to tak znów na maxa 🤢
też się juz poddaję a właściewie poddałam. bartek wyjeżdza (środa, czwartek, piątek) i znów nie na rekę mi poród.
młody fika więc jest ok.
jutro planowa wizyta u gina i pewnie jak mnie zbada tak jak 2 tygodnie temu to się zacznie a bartka ze mną nie będzie 😞
asieńka, Adas ślicznie prezentuje swój pojazd 🙂
tak się oststnio pobawiłam swoim landerkiem i doszłam do wniosku, ze rozstwaw tylnych kół jest przeszeroki 😁 😁
a tak w ogóle, jak przetestujesz w warunkach nadwornych pojazd to napisz kilka słów recenzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawijam się pod kołderkę i idę pospać...zanim mnie na to usg zawołają to zdążę pospać. Wiecie co jeszcze nigdy tyle cesarek nie widziałam...kolejka się robi jak w PRL-u 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj lepiej ciagnie z lewego ale to dlatego ze prawa piers mam zawsze bardziej nabita a on jest tak pazerny ze to mleko mu sie ulewa a potem sie krztusi, po godzinie karmienia wreszcie zasnal 🤢 nie wiem co sie z nim dzieje troszki sie martwie wkrecam sobie ze to przez witaminy 🤢
slonko wychodzi wiec niedlugo wyjdziemy na balkonik a jutro wypad na osiedle.
powiedzcie mi jeszcze jak dzieciaczki ubieracie na spacer kaftanik spioszki i jakis kombinezon i kocyk i czapeczka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na bolace sutki i rany dobrze wsmarowac sobie wlasny pokarm i przystawiac do tej bolacej piersi wiem,ze boli ale ona sie "wycwiczy" zycze wytrwalosci choicaz to nielatwe---starajcie sie mimo wszystko przykladac na przemian-mala chwysi soja mniej ulubiona piers napewno po jakims czasie-karmienie czesciej z jednej piersi powoduje,ze w tej drugiej bedzie mniej mleka i moze dojsc na stale do roznicy w wielkosci obu piersiach 😞
trzymam kciuki za Wasze karmienie bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...