Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja właśnie zaliczam jakąś mega dziwna akcję przeogromnego bólu pleców na gorze rozchodzącego sie po bokach i sięgającego brzucha w końcu.
i jakieś dziwne skurcze ale mam wrazenie,z ę dotycza one żołądka - gdziekolwiek jest teraz mój żołądek i tak cholera trzyma po kilka dobrych munut.
miałam juz 3 takie serie aż zaczynałam normalnie oddychać jak uczyli na szkole rodzenia.
cholera, czyżby to to?!!!
nawet mi sie pierdło parę razy przy tym.
mam stresa, z eto moze być już.
tak się doczekać nie mogłam a teraz zwyczajnie się boję 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anka73 - niestety nie pocieszę Cię; w Ząbkach listonosze nie lepsi, nie wiem jak z końcówkami, nie miałam okazji sprawdzić, ale i bez tego są cuda-wianki z awizo 😠 Ale za to będziesz miała blisko na pocztę 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Melduj się tu nam z samego rana, bo inaczej jak nic, będziemy myślały że rodzisz 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek slonecznie 😘
jak bylam w szpitalu na ginekologi i powiedzieli mi ze mam byc do nastepnego dnia juz na czczo to maz sie zapytal co chce jeszcze zjesc slodkiego przed porodem no i zakupil mi trzybita i kinderbueno 🤪 a potem koniec jedzonka i jak tak mnie ssalo to koles lasce po terminie przywiozl wielka paczke z mc donaldsa i jak na nia patrzylam to fajnie to wygladalo laska z wielkim brzuchem na szpitalnym korytarzu wtrynila bigmaca fryty 2 hamburgery i popila to kawa 🤪 🤪 na drugi dzien urodzila 😉 wiec aniu moze ten mc donalds to tez bedzie dla Ciebie jakis znak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj maly usnal nam w duzym pokoju w wozku i ogladamy step up a on spi spi i spi wiec po filmie poszlismy spac do naszego pokoju a mego zostawilismy, budze sie przed 12 instynktownie na karmieie zagladam do lozeczka a tam nie ma dziecka i zaczelam krzyczec szarpac meza gdzie jest adas zabrali nam dziecko a maz sie smieje ze maly spi smacznie w wozku w duzym pokoju ze go dogladal i jest okej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mateczki pytalam juz kiedys jak ubieracie dzieci na spacer niby jedna wartswa wiecej jak my sami ale jka to wychodzi w praktyce bo wczoraj malego bym ugotowala: zalozylam cienka czapeczke , koszulke getry na to cienki kombinzeon z kapturem nakrylam go kocykiem i jeszcze postawilam budke i zapielam nakrywke wozka wydaje mi sie ze z koca mozna zrezygnowac, dlatego napiszcie jak wy ubieracie bobaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńka a to miałaś nocną akcje 🙂

Julcia ja też w poniedziałek mam ktg...w zasadzie i tak nic nie wykaże ale kazali się wstawić to pójdę 😉 Wczoraj mój lekarz powiedział że jak młoda łania...wstaje z fotela,kozetki i nawet nie stęknę a inne to się namęczą nawzdychają 😉
Dzisiaj cały dzień sama 🤪 no nie do końca bo z psami...w planach sprzątanie, opalanie,spacerek i dalej opalanie 🙂

Asieńka ja mam pytanie do Ciebie...wyczytałam że musiałaś się wstawić na czczo na wywołanie...ja mam na czwartek na 7.30 być w klinice czyli co w środę już mam umiarkowanie z jedzeniem? Jak będę jadła jabłka cały dzień to będzie ok?? Lekarz powiedział że najpierw dostanę kroplówkę i zobaczą czy moja macica ruszy jak nie to nie będą mnie męczyć i dopiero w piątek zaczną akcje na całego...i teraz mam problem...to ja nie będę mogła jeść w czwartek i piątek?? jak to jest? ale pić przy wywoływaniu można?? Tyle mam myśli, pytań.Powiedz mi jeszcze czy te skurcze naprawdę bardziej bolą? Opisz mniej więcej jak to wygląda bo nie chce czytać w internecie innych wypowiedzi bo sobie w głowie namieszam wolę posłuchać jednej osoby która dopiero to przeszła.Powiem Wam że nikt z rodziny nie wie że idę w czwartek na wywołanie...tylko Jacek i Wy macie sprzedana tą wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka ja trafilam do szpitala we wtorek, zostalam przyjeta na oddzial niby tylko na obserwacje ktg i usg przeplywy wod o 11 ale ze mieszkam na przeciwko to ucieklam z mezem po ciuchy najadlam sie jak glupia poplakalam i wrocilam do szpitala a tam juz lekarze na mnie czekali i szukali mnie bo chcieli usg zrobic no i w ubraniu jeszcze cywilnym szu=ybko poslzam na przeplywy wod i sprawdzenie lozyska, okazalo sie z elozysko okej ale bardzo malo wod no i wrocilam na oddzial zjadalm obiadek i potem przyszedl do mnie ordynator ze juz mam byc do jutra na czczo tzn moge zjesc kolacje i koniec i tak tez bylo wtynilam batony szpitalna kolacje wydoilm butle wody i koniec, rano po obchodzie zabrali mnie na wywolywanie na polozniczy blok, maz zostal a mnie przygotowywali lewatywna strzyzonko no i ulozyli na porodowym lozku podpieli ktg i lezalam 30 minut potem podpieli kroplowke ale na mnie nie zadzialala skurcze mialam na poziomie 20-30 😁, jedna babka chciala mi na sile zrobic rozwarcie wiec zawolali juz meza bo mysleli ze kroplowka zadziala i odbedzie sie porod rodzinny i zaczela mi tak grzebac w pipce ze myslalam ze ja zabije 😠 co za bol az krew mi poszla i sie cieszyla ze mam rozwarcie na palec 😁 zeszlo pol kroplowki i nadal zero skurczy i rozwarcia wiec zapodala mi jeszcze czopek i zastrzyk w dupsko kolejne 15 minut i zero reakcji wiec przyszedl ordynator i mowi ze trzeba ciac zeby juz dzis porod zakonczyc wiec zabrali mnie biegem na cesarke i tam doznalam szoku przestraszylam sie jak to wszystko wyglada no i po 10 minutach adas byl na swiecie a ja zdolowana psychicznie lezalam 24 godz pod kroplowkami. wiec ilonka nie wiem jak to jest z tymi skurczami bo ja nie mialam zadnego, ale mowia ze niektorym kobietom wystarczy kilka kropel kroplowki i juz rodza 🙂 moze gdybym tam lezala 10 godzin to moze wreszcie cos by ruszylo choc ordynator jak mnie rozcial powiedzial ze macica dwurozna maly ulozony po skosie wiec nie urodzilabym naturalnie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc laleczki
chyba po nowlos nikt sie nie rozpakowal? bo niestety 127 stron nie nadrobie 🙂

ja asieńka ubieram, tylko że u nas jeszcze ładnej pogody tak do końca nie było 😞 body, jakis sweterek,lub bluzę, i ma taką ciepła kurtałkę z misia z kapturem, rajstopki i spodnie, zalezy z podszewka albo bez i do teg kocyk, no oczywiście czapka bawełniana 🙂

na pocieszenie Wam powiem, że dziecko trochhę mi się psuje, staje sie małym terrorystom 🙂 nie jest masakrycznie, no ale juz nie tak jak było 🙂 wkońcu rośnie i mniej spi, uczymy ją ssać smoczek, ale ssaczek utrzymać go w buzi nie potrafi 🙂
dzisiaj siwętujemy bo Maja ma 4 tygodnie 🙂

a ja wczoraj poszłam na imprezę, fakt na 2 godziny ale byłam w pubie i nawet tańczyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o losie...ja właśnie się boję że na mnie ta kroplówka nie zadziała i boję się tych bóli że będą mi na siłę dowcipnie grzebać byle by coś wygrzebać...ale wtedy to ja im zwieje i tyle mnie zobaczą.Mam nadzieje że to tak nie będzie...że w tej klinice takich rzeczy nie praktykują. Kurcze mam takiego stracha że dzisiaj co chwilę się budziłam 😞 miałam głupie sny...słyszłam jak moja mała wydaje odgłosy w brzuszku...matko ja do czwartku to wyląduję w ośrodku dla psychicznie chorych a nie w tej klinice a nawet jeśli do nich trafie to sraczka na zawołanie będzie. Ja nie chce mieć lewatywy czyli w środę jem jabłka i nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki i Mamuśki ale mam wqurw od rana chociaż może to lepsze niż filiżanka kawy na śniadanie.Weszłam rano na nk a tu wiadomość od byłego małżonka co mnie bardzo zdziwiło bo unika mnie ostatnio jak diabeł święconej wody. Zaczynam czytać a tu gratulacje z powodu urodzenia bękarta już mi się ciśnienie dzwigło na 200 czytam dalej bo widzę że pisze o dziewczynkach a tu rewelacja ten ch..j pisze że założył mi w londynie ( tam mieszka) sprawę o odzyskanie dzieci i że ma pewność że ja wygra bo on ma rodzinę tzn żonę i lepsze warunki materialne.No qurwa przez 5 lat nie dawał znaku życia zapomniał o czymś takim jak obowiązek alimentacyjny jednak to mało istotne najgorszy fakt to to gdy u Weroniki zdiagnozowali białaczkę wtedy wzięłam schowałam honor do kieszeni znalazłam gnoja przez znajomych i zadzwoniłam mówiąc ze musi zrobić badania na co usłyszałam "masz gacha nich się martwi ja to pierd...le ok to był mój ostatni kontakt z nim. Zrobiliśmy wszystko żeby wyciągnąć ją z choroby do dzisiaj dostaję karki z jednostki wojskowej we Wrocławiu bo tam chłopcy oddawali dla niej krew bo ma rzadką grupę i wyszła z tego zwycięsko. A on teraz ma czelność starać się je odzyskać a gdzie quwqq był przez cały ten czas. No po prostu mi ręce opadły no ale gnojek nie wie że ja mam dla niego niespodziankę bo w między czasie został pozbawiony praw rodzicielskich więc najpierw musiałby robić sprawę w Polsce o ich odzyskanie a tu nie przyjedzie bo grozi mu zamknięcie za długi alimentacyjne.
Ale się rozpisałam ale musiałam się komuś wygadać bo po prostu mnie trafił szlag. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...