Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

teraz jak Wam coś powiem to padniecie...

Lekarz po badanu dowcipnym mówi że główka jest bardzo nisko i tak sobie myślę że Was te badania bolały więc się zastanawiam jak nisko jest ta główka że mnie nie bolało i jak się kąpałam tak sobie pomyślałam że sprawdzę...wkładam dwa paluchy ☺️ i szok 🤪 ta główka jest tak nisko i jest taka duża że ja nie wiem jak mi się udaje chodzić 🤪
POGŁASKAŁAM MAŁĄ PO GŁÓWCE 🙃 może teraz sama wyjdzie 🙂 cholera aż w to nie wierzę chyba będę teraz spala z palcami w pipce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ilona ale Ci zazdraszczam 🤪 moja łeb ma ciągle wysoko, ani jej się śni do kanału schodzić... 🤔

Agatta ależ śliczności masz całuśne 😘 😘 😘

wyspacerowana i obolała na maksa...hmm, może namówię małża, żeby zajrzał gdzie trzeba, latarką poświecił, zawołał...może młoda drogi znaleźć nie umie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My jeszcze nie obcinaliśmy małemu pazurków, a nie -jednego obcięliśmy, reszta jakoś sama się wyłamuje, tzn były długie, teraz są krótkie 🤔
A z niedrapek zrezygnowaliśmy drugiego dnia w szpitalu; maluchowi tylko przeszkadzały i nie mógł swobodnie ruszać łapkami, wkładać sobie paluszków na uspokojenie do buzi itp; nie podrapał się bardzo. Na SR mnie do tego przekonali - dzieciaczek od wielu tyg miał dostęp do rączek, ssał sobie kciuka, łapał pępowinę a teraz da tego całego stresu jeszcze nie może robić tego co dawniej go uspokajało i było miłe 😜

Sztunia - na hemo używam Proktis-M (czopki) i Posterisam (maść). Pomaga. Ale ostatnio przestałam jeść jogurty z otrębami a więcej ryżu i znowy na twardo robię i ból wraca...

Bogusia - ja schodzącą ze stópek skórę smarowałam przy każdej zmianie pieluszki oliwką Bambino i szybko pomogło; a kąpiemy w wodzie z płynem Johnson'a a potem oliwka na całe ciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoZo u mnie lekarz za każdym razem czuł główkę jak palce wkładał...poprostu czuć przez powieki takie twarde coś i jak ruszam palcami w każdą stronę tak jak to lekarz robił to czuć że się zaokrągla czyli to chyba główka bo nic innego mi tam wyrosnąć nie mogło przecież znam swoją norkę 😉 jeszcze Męża poproszę by sprawdził bo sama sobie nie wierzę że to, to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ale się dzisiaj wyszlajalismy, ale w jakiej restauracji fajowskiej byłam, że specjalnie dla mnie i to sam kelner zaproponował ugotowali mi pierś z kurczaka 🙂 bo warzywka gotowane mieli w menu 🙂

a spacer jaki długi był, młoda spała cały czas i o dziwo teraz juz śpi 🙂

iskierka a ja ugryzłam tez kawałek kiełbasy grilllowej tylko teraz mi się mega beka 🙂

idziemy się kapać z mezem pod prysznic, wreszcie sięzmieścimy razem 🙂

Oliwka piekna, Ilona WOW ale masz fajnie, dziewczyny do dzieła 🙂!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja już wiem dlaczego moja misia miesiąc wcześniej wyszła bo matka z pomorza i na latarnie morską sie codziennie gapiła i za mocno dziecku drogę oświetliłam 🙃
A z tą główką to faktycznie fajne uczucie ja macałam co prawda krążek dowcipny który był już po włożenia palca na długość paznokcia , ale przy porodzie wymacałam małą za łepetynkę - piękne wspomnienie.
zostałam zaproszona przez mojego przyszywanego małża - konkubenta na drinka do łóżka - pewnie kombinuje coby mi czarną pałkę zapodać, chyba udam niedostępną .....to spadywuje może jak brzuch wciągne to jakoś bede wyglądać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...