Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja mam dość,dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
przysiegam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
siedze i wyje a ta razem ze mną,jestem bezsilna,codziennie jest gozej...............
zawsze mi sie wydawało,że dziecko nakarmione ,przewiniete,powinno spac a ta sie drze,masuje,tule,nic nie pomaga,ja juz nie mam cierpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z przyjemnoscia bym ponosila Emilke na raczkach a Ty bys
sobie pospala troche no ale co moge zrobic 😞
Iskierka bedzie lepiej musi byc lepiej! Moze ja zauroczyli jak to babcie gadaja
kazdy sie zachwyca, nie wiem nie znam sie na tym ☺️
kurcze ja sie napilnowalam dzieci i niedawno jeszcze
maluszkiem z kolkami sie opiekowalam wiem co to znaczy placz
mam nadzieje ze moja nie bedzie tak cierpiec bo katastrofa.
Mowia ze do swoich dzieci ma sie wieksza cierpliwosc no zobaczymy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek 😘
maly po spacerze budzil sie w nocy rowno co 2h 🤢 3 razy wsawalismy dzis no trudno, krzyz mnie boli glowa gnaty cale ale wez nie wstan jak mruczy 😉
iskra jestesmy z toba wiemy co czujesz bo mamy podobnie 🙂 moj dzis spal z nami pol godziny bo ja jkuz nie wyrabialam i musialam sie polozyc a maly na cycu ze mna.
udanej niedzieli i porodow 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w niedzielny poranek.
Mój buszmen śpi teraz bo w nocy co 2 godziny matkę zrywał z łóżka wstałam nieprzytomna ale już rosołek się gotuje, mięsko dusi więc niedzielny obiadek niedługo będzie podany. Dziewczyny wrócą dzisiaj od dziadziusia i Piotrek ma jeden dzień wolnego więc trzeba gdzieś udać się na rodzinny spacer. W majowy weekend jak Piotrek będzie miał wolne mamy zamiar wybrać się do Krakowa zobaczymy co nam z tych planów wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w słoneczną niedziele 🙂

w nocy odczułam lekkie skurcze, ale oczywiście wszystko minęło bez echa.. 😠

wczoraj tak się pizza objadłam, że myślałam że Ksawier sam skapituluje i wyjdzie z braku wolnego miejsca w brzuchu..niestety zaparł się i tylko mi się dostało parę kopniaków za nieposłuszeństwo ☺️

mam pytanie do dwupaków jeszcze..czy wy też macie tak strasznie skórę wysuszoną..
na nogach, po wewnętrznej stronie ud to mi się aż taka "tarka" czerwona zrobiła sucha.. 🤔 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka trzymaj sie musimy dac rade!!!!!
ja wczoraj mała wykapalam ale plakala ciagle do 23, ja nosilam maz nosil, cyc dany corka przewinieta ale dalej plakala, zasnela chyba ze zmeczenia...pote, przed 3 sie obudzila, po 4 zasnela, 5 pobudka 6 pobudka, 8 pobudka..., chyba dziecko zaczelo pokazywac pazurki..., padam na ryjek...
miłego niedzielnego dzionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki,
ja dziś pełna nadziei wstałam o 7.00 do 8.30 posprzatane dzecko czyste nakarmione myślałam że sobą sie zajmę bo na niedzielny spacer do dziadków chciałam się podpędzić a terrorystka kwęka i muczy jak baranek....eeeee...eeeee..matka wyrodna wrzuciła do kołyski buja od godziny i wystawiła buźke na słońcę coby zasnęła - póki co od 1,5 h 1-0 dla Nadii
[URL=http://img406.imageshack.us/i/brzuszek.jpg/][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2927/brzuszek.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł 🙂
ja oczywiście dla odmiany nie urodziłam i chyba się nie zanosi.
za to plecy w nocy JEBAŁY mnie i jebią (sory ale to i tak jest delikatnie ujęte), ze myślałam z bólu gryźć poduszkę. do tego zmiana pozycji jest wielkim wyczynem.
chciałabym się tak zgarbić i zrobić łuk koci no ale mój brzuch jest wielką przeszkadzają w tej akrobacji.
tak by mi to ulgę przyniosło - tak czuję. no ale niestety - zaczynam godzić sie i z tym, ze cierpieć będę do górnej granicy normy.
skurczy zero, nawet brzuch mi nie twardnieje - mozna powiedzieć. (nie licze jakiś 3-4 razów dziennie).
zgaga lekko odpuściła ale co drugi dzień rennie jest grane - na szczęscie pmaga.
miłego dnia laski z alaski.
DZIŚ DO JASNEJ CHOLERY MAM TERMIIIIIINNNNNNNN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu kolejny dowód na to co się nie robi żeby tylko dziecko spało , tatuś rzucony na podłogę malutka na klacie a obok kudłata siostra - Dziunia 😜- hehee nawet pies się angażuje
A ja dostane dzis w dupkę bo jestem sama do jutra z terrorystka - auuuuaaaaa......i muszę się wydostać z domu z wózkiem z IV piętra
[URL=http://img21.imageshack.us/i/25042010rnadia006.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2509/25042010rnadia006.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka 73 zobacz na fotkę i przyjrzyj się jak ma oczy uchylone mimo słońca - to właśnie super terroryzm ty już myślisz że dziecko śpi a ono łumpa okiem na ciebie co robisz , a rusz sie tylko to jest baran włączony eeee....eeeee...
A tu od nas 😘 za boleści ciążowe bidulko, jakjem czarownica to ci przepowiadam ze jutro urodzisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie Piczka mi herbatę zamieszłą ogonem 😁
jaka zdziwiona, ze gorące 😁
ciekawe, jaką Pipka siostrą będzie? aż sie boję pomyśleć 🥴

w sumie racja, dzieci też potrafią sie dobrze kamuflować, a zwłaszcza kilkutygodniowe niemowlaki.
tu, ze niby taki śpiący cukiereczek, a łypie spod powieki i czycha tylko aż człowiek zrobi krok do tyłu i łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... 🤢 🤢 🤢
a zeby urodzić to naprawdę wykonam jakiś skok z taboreta na pięty i będzie finał 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...