Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

zjadłabym młodych ziemniaczków z koperkiem i zsiadłym mlekiem 🙃 chciałabym jeszcze tyle zjeść a tu trzeba mieć czyste jelitka co by dziecko w smrodzie i brudzie nie przyszło jak to Ania mawiała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania krzycz...jak ma Ci pomóc...ale słyszala że bardziej pomaga oddychanie a ja się boje że zapomnę oddychać ☺️ muszę Jackowi powiedzieć by oddychał ze mną przy skurczach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonab napisał(a):
Ania krzycz...jak ma Ci pomóc...ale słyszala że bardziej pomaga oddychanie a ja się boje że zapomnę oddychać ☺️ muszę Jackowi powiedzieć by oddychał ze mną przy skurczach


jak przychodzi skurcz to się mimowolnie zaciskasz w sobie i rzeczywiście przestajesz oddychać 🤨 dobrze mieć kogoś, kto Ci przypomni, więc niedługo skończy się drzemka mojego Małża kochanego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ze spaniem nigdy nie miałam problemu 😉 zawsze jak dziecko spałam 🙂 rano w południe i całą noc 😉

właśnie uporządkowałam rzeczy małej...troche za mało mam miejsca a juz zwolniłam jej jedną szafkę 🤢 całą która ma 4 półki 😉 nie wiem gdzie co włożyć...

Mam pytanie do MAM 😉 czy jak naszykowałam dresik, pół śpiochy, body z długim rękawkiem, skarpeteczki,czapeczkę,polarek i kocyk to mi mała nie zmarznie jak będziemy wychodzić?? W razie czego wzięłam jeszcze pajaca ale nie wiem czy go ubiorę bo jakiś duży mi się wydaje.Kocyk mam bardzo gruby.No i pieluszkę tetrową wzięłam by w razie czego zasłonić budkę od fotelika jak ja będziemy wnosić do bloku i wiatr by wiał...a tak naprawdę by sąsiedzi nie patrzyli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...