Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Julcia ja rożek sobie odpuściłam bo raczej Mloda w rożku nie będzie siedzieć w foteliku 🙂 no chyba że zamiast kocyka weźmiesz rożek 😉 Zauważyłam że mam strasznie dużo tych kocyków i rożek do tego...ale zawsze jeden kocyk będzie do wózia pod dupkę by jej ciepło było. Mam taki kocyk co pełni też rolę śpiworka i jest bardzo gruby więc to jego zabieram do szpitala...
http://allegro.pl/item1003204760_spiworek_kocyk_polarowy.html
coś takiego tylko że ja bez tych gratisów typu buciki i czapka kupowałam...bo to nie mój styl był 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 😘
widze ze kolejna anie wzielo super 🤪
no my jak wychodzilismy to ludzie przynosili kaftaniki koszulki spiochy sweterki i bety
my ubralismy w koszulke kaftanik spiochy cienki kombinezon wrzucilismy do gondoli przykrylismy kocykiem i pileucha na twarz i bylo okej z reszta ilonka u nas ubierala polozna i wybierala sobie z ubran ktore my przynieslismy i widzialam ze kazdy przynosil pol szafy a ona dobierala ubranka wzgledem pogody. no i u nas mimo ze wszyscy pokupowali foteliki to i tak wiekszosc dzieci wynosila w gondolkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak bede miala wychodzić to od rana bede juz ubrana 😉
chociaż powiem Wam że mogą mnie tam trzymać całą majówkę bo moja teściowa powiedziała że nie jedzie nad jezioro bo ma być zimno 😞 teraz modlę się ciągle by jednak te chmurki sobie poszły i by jej grzało słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie możesz nawet na golasa biegać 😉

Dziewuszki a kupowałyście jakieś kwiaty dla położnej, położnych?? Ja myślę by kupic jakiś bukiecik i dołączyć do niego bilecik z podziękowaniami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj słuchałam u Mamy radia ESKA i był ten konkurs dźwięki ściśle tajne i mówię im że to obieranie parówki ze skórki i pytam Mamy czy zna numer ale nie znała i dzisiaj do mnie dzwoni że dziewczyna wygrała 25 000 bo zgadła co to ma być...i co było? sciąganie foli z parówki 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna czytam Twój opis pod suwaczkiem i tak zauważyłam że moje dziecko cały dzień jest grzeczne i cichutkie ciągle śpi w brzuszku a wieczorem wpada w szał...wali mi po pęcherzu wierci się i kręci...brzuch wypycha z jednej strony a z drugiej mam flaczek 😉 czyli ja będę miała jazde nocą 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - musisz (kazali ci w szpitalu) czy chcesz być jutro na czczo? Przecież jak już dzisiaj nic nie będziesz jadła (nie licząc jabłek o których piszesz) to do jutra będziesz bardzo głodna. A poród to ogromny wysiłek i nie trwa zazwyczaj godzinkę. Nie będziesz miała siły. Ja przed samym wyjściem do szpitala zjadłam talerz jajecznicy, a podczas porodu miałam banany i batony (choć dałam radę zjeść tylko dwa kawałki banana i wypiłam bardzo dużo wody). W czasie porodu dwukrotnie czułam że już nie mam siły i zasypiałam mimo skurczy.
Z tego co wiem, to nie ma żadnego powodu żeby być na czczo i nie jeść w czasie porodu, wręcz wskazania są przeciwne. To nie przeszkadza w znieczuleniu podpajęczynówkowym robionym do cc w razaie w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoZo pytalam czy być na czczo i powiedzieli że lepiej tak bo bedę miała jeszcze badania robione...do spzitala planuje zabrać chrupki kukurydziane i jakieś owoce.Dzisiaj chce sobie oszczędzić jedzenie bo ostatnio dużo jadłam a ja nie chce mieć lewatywy...Śmieję się że cały dzień będę jabłka jadła...zjem jakiś obiadek i coś lekkostrawnego ale kolacje już sobie odpuszczę i naprawdę wciągnę jabłuszka 🙂 i coś z błonikiem by się jeszcze oczyścić na noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...