Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja nic nikomu nie kupowalam, polozne na polozniczym i noworodkowym do dupy 😠z reszta ja nie mialam zadnej swojej opalconej tylko ta ktora przyszla mnie oporzadzic to byla i juz, a tak pozatym to one mna sie opiekowaly tylko podczas schodzenia znieczulenia a potem to nawet nikt nie zajrzal zapytac czy dziecko zyje czy potrafie je karmic i czy potrafie pprzewijac, jedyne co to mialam super opieke lekarska bo skakali kolo mnie lekarze bardzo, ale to po pologu umowie sie do jednego z nich prywatnie zaplace za wizyte i styka. ja jestem z tych ktorzy nie lubia slodzic uwazam ze kazdy z nich wykonuje swoja robote i juz. pozatym ja trafilam do szpitala na swieta i polozne za samo to mialy focha ze pracuja w swieta. gdybym trafila na kogos wyjatkowego to moze bym to docenila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona - Zjedz obiadek a potem może jeszcze coś lekkostrawnego 😉
W sumie na czczo to znaczy chyba żeby dopiero jutro nic nie jeść, ale fajnie że zabierasz coś na porodówkę (naprawdę polecam banany 🙂) Dobrze że nie chcesz sobie zapodać hard kora po całości...
🙂 🙂 🙂
A nie chcesz sama sobie zrobić lewatywy w domu?
Ja nie zdążyłam, bo całkiem mnie zaskoczyło i do tego nie miałam żadnych akcji więcej kupy przed, ale tak z perspektywy czasu - przed następnym porodem sobie zrobię. W sumie te kupy dla położnych to nic nowego i dziwnego, a ja w czasie porodu naprawdę miałam ten temat w dupie (nawet jeśli był już poza...), ale w sumie jak teraz to wspominam, to mi trochę głupio (choć wiem że niepotrzebnie; przed porodem rozmawiałam o tym z kilkoma położnymi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co Asiu ja na bank gdybym trafiła do państwowego szpitala to bym im nawet papierka po cukierku nie dała...ale tu naprawdę mi się trafiło i to nie chodzi o to że płacę i one muszą być miłe bo jak leżałam na obserwacji i nie płaciłam to tak samo mnie traktowały...tam nie tylko są porody bo też rożne zabiegi, operacje i leczenie chorych kobiet i za to się nie płaci a są tak samo wszystkie traktowane na równi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoZo ja myślę że jak sobie jeszcze zrobię lewatywę to w ogóle bym z kibelka nie zeszła 😉 ganiam jak opętana a po jabłkach to mnie wyjątkowo czyści 🙂

Zresztą ja się w tym domu nie czuję dobrze jak jest Jacka mama bo ona wtrąca się we wszystko a dla mnie to zbyt intymny temat a znając ją to zaraz będzie komuś w pracy gadać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka wiem rozumiem doskonale moj tato jak mial robiony zabieg w lodzi w klninicie to tez rewelka 🙂
a panstwowo to panstwowo dlatego jak czujesz taka potrzebe to niech maz w razie w na wyjscie ma reklamowe ze slodkosciami zawsze mile wspomnienie pozostanie po tobie np na nastepna ciaze i porod 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, od 5 walcze z dzieckiem, polozna juz była wszystko ok, pepek odpadl w poniedzialek, ładnie sie goi, moge juz werandowac i weekend wyjsc na spacer 🙂
znowu moje dziecie płacze co jej jest, za ojcem teskni czy jak, od poniedziałku jak maz wyjechal jest okropna 😞
ania i morfi przyjcie, trzymam kciuki zeby wszystko poszlo szybciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba Anka73 ma tą krew, bo ja nie...biedulka, trzymam oczywiście kciuki z całej siły!

a moje skurcze słabną. wyczyściło mnie z obu stron maksymalnie, myślałam, że mi wątrobę wyrwie tak rzygałam 😞 młoda dostała wariacji...ja dreszczy i tak mi się chce spać, że chyba zemdleję 😞 takie rodzenie to mi się niezbyt podoba 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...