Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ajron Men cały się wałkuje i im więcej smaruje to tym bardziej sie wałkuje 😁
myśle, ze to musi zejśc i tyle.
buźka tez cała łącznie z powiekami i brzusio, ale najbardziej na stópkach i przeguach rączek.
krem do buzi kupiłam w aptece - bo tak mi położna w szkole rodz nagadała, ze na krem do buzi to lepiej nie załować i kpić lepszy w aptece, no to nabyłam jakieś chicco za namową pani magister aptekarki bo ponoć ten krem właśnie mamy kupują najczęściej.
nie sprawdzałam go jeszcze oczywiście.
13:00 a ja dopiero jem śniadanie 🥴
skąd się u mnie ten pokarm bierze?
wody nie piję duzo (choć naprawdę sie staram na siłe)
jem z doskoku.
chyba z miłości się bierze 😆
jakie te nasze maleństwa są cudne wszystkie jak jeden mąż.
ciekawe co u Amii, Basika, Ewi i kto tam jeszcze nam zaginął "po"?
bogusia coś się zawiesza na dłuzej też.
no, lost mamuśki chociaż krótkie hasło, ze wszystko ok 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ze spaceru i czuje sie jak kon po westernie 😉 umeczona spocona wtarmocilam stelaz do komorki gondolke z dzieckiem na 3 pietro zaliczylam kwiaciarnie i nogi wychodza mi z tylka dobrze ze maly jeszcze dosypia na balkonie bo chociaz moglam cos zjesc, biore sie za szybkie prasowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też niewiem bo ja znowu jestem patyk z dwoma bomkami. Jem głównie chrupki kukurydziane i pije piwo bez alkoholowe (jakoś mi ten zestaw zajeciście wchodzi) i skąd się ten tłuszcz produkuję w mleku?

Hania jest już ponad + 2 kg w 7 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pyzatka 🙂
... ale mojej tez juz niewiele brakuje 🙂
przybiera kobiece ksztalty 😉

tak patrze teraz, ze Mala ma jakies gilasy w nosie 😮
to chyba jeszcze nie katar, ale nie wiem co robic ?
klapi Ty chyba z Haniutkiem bylas u lekarza z katarem ? co robic ?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dosc ze pyzatki to tak pieknie usmiechniete super te nasze dzieciaczki sa 🙂 😘
klapi mi polozna mowi ze tluszcz w pokarmie nie bierze sie z tego co jesz tylko dziecko sciaga tluszczyk z mamusi nabyty w ciazy szkoda ze nie zaczyna od tluszczyku na brzuszku tylko schodza nogi i rece 🤢
agata co do katarku jak baby sa biale to wszystko okej ale niech klapi sie wypowie bo byla u lekarza, moj bardzo czesto kicha i ma te babole ale do poki nie goraczkuje i nie ma katarku nie panikuje.
co do kremu poki co stosuje oilatum soft do suchej skory bo maly sie luszczyl na brewkach i troszke w glowie , mam babmbino w kapslu ale mi nie przypadl do gustu ale ida wakacje slonce i wypadaloby sie zaopatrzyc w jakis faktor bo potem jeszcze dojdzie smarowanie raczek i nozek w upaly.
dla mnie poki co najwieksza zmora jest dobor czapki na spacer maly tak sie wierci ze uszy ma zakryte jak go wkladam do wozka a potem wszytko lata po jego glowie no i te cholerne potowki we wlosach i tam gdzie zawiazuje czapke choc czapka lekka i bawelniana a szyje i glowe ma w potowkach moze to wina poduszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj też wyciagnęłam jakieś nbiałe gilki z obu dziurek, ale to ponoć mogły być od mleka, skoro kolor biały.
ale mi sie dziecko na powiekach złuszczyło ☺️
co z tym zrobić?
moze oliwka na patylk do ucha i poczyścić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze karmilam malego po 10 a on nadal spi 🤪 szkoda mi go zabierac z balkonu no ale potem jak sie dorwie to wyrwie mi suty 😉
no moj dostaje szalu jak frida idzie w ruch ale po zabiegu momentalnie sie uspokaja 🙂
mnie korci wyczyszczenie uszu dziecku bo matki wrzeszczaly zeby bron boze wkladac patyk do ucha bo moge uszkodzic wnetrze - wariatki przeciez ja chce tymi specjalnymi patyczkami tylko muszelke przetrzec bo taki brudek zaczyna tam sie zbierac ☺️
aha no i nadal ropieje nam oczko w zasadzie bardziej oko stoi we lzie ale juz trzese portkami ze krople i masaz nie pomoga i bedziemy musieli na zabieg isc 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ja kupilam ten Nivea do buziaka, ale juz sama nie wiem ... cos mi nie podchodzi do konca
kupie jeszcze ten Oilatum ...
albo Chicco jak mi Ania przeczyta co tam jest napisane 😁

mojej Malej tez oczko ropialo w szpitalu ...
dali krople i przeszlo ...
ale tez juz straszyli, ze jak nie przejdzie to zabieg udroznienia kanalikow bedzie trzeba zrobic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra twoje spojrzenie jest takie hmm brak mi slowa ale hipnotyzujace 😜
my mamy do nosa wode morska w sprayu jak maly sie ruszy to aplikatorem leje mu po glowie ta wode ☺️ wasze maluchy tez sa takie aktywne na przewijaku podaczas zmiany pieluchy?nasz nauczyl odpychac sie nozkami do tylu,co to bedzie jak dzieci zaczna na boki sie przewracac?! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra, jak zwykle boska 🙂
Emilka ma śliczną mamusie i Remik też moze w przedszkolu zgrywać ważniaka 😆
Agatta, zaraz luknę na ulotkę bo oczywiście szukając kremu rozpoczęłam porządki i jakoś mi zeszło ale już kończe i napisze co i jak.
ja też mam wodę morską, którą próbowałam na sobie i zastanawiam sie czy Ajronowi nosa nie rozsadzi jak mu zapodam - takie ciśnienie w tym sprayu jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój śpi cichutko ale za to jak jest przy cycu to wydaje takie dźwięki,z ę z Bartkiem nie mozemy sie skupić ze śmiechu.
coś w rodzaju : chjął, chjął, chjął - takim mysim głosikiem.
zów godzinę budzi sie mój obywatel piszczyk i nie moze się obudzić.
pewnie o 3-ej w nocy znów pobódkę mi zrobi mój nocyny marek 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...